2733
2739
عنوان

بازم بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 56 پست

قبول نکن بابا.من یه دونه دارم اینقد نالیدم شوهرم میگه فقط همین یکی.بخدابیچارم کرده جون واسم نمونده

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای من نیستین ک میگین قبول نکن نمیدونین چ رفتاری با من داره آخه من چجوری قرص بخورم اون تو مطب دکترم ...

عزیزم قبل اینکه باهات بیاد یواشکی به دکترت شرایطتتو توضیح بده دکترت یه دروغی واسه همسرت درازه

ایی بعضی خانوما هم چقد بی دست پان ۲۱. سالته بابا حتی نمیتونی برای بدن خودت تصمیم بگیری ؟؟ بچه سه ساله که نیستی همسرت تصمیم میگیره بگی چشم اوج‌حرکتتم اینه از ما بخوای برات دعا کنیم همسرت نظرش برگرده

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
2731
منم همسرم خیلی میگه بچه .رفتم یواشکی دستگاه گذاشتم.گفتم من دیگه باردار نمیشم.یه دختر هشت ساله دارم.

به نظر من اینجور کارا باید با مشورت هم باشه چون درصورت اینکه همسر متوجه بشه خیلی عواقب بدی داره مگه همسر زیردستت باشه من چندمورد دیدم که شوهر متوجه شده زنشو طلاق داده 

برای شادی روح پدرم صلوات
2738
منم از همین چیزا میترسم اخه

شما باید بهترین تصمیم رو باتوجه بهدشرایط خودت بگیری حالا شما سنت کمه میتوانی وقتی دوتا بچه دیگت بزرگترشدن اقدام کنی 

برای شادی روح پدرم صلوات