2733
2734
خداکنه مشکل همه حل بشه مشکل ماهم بین اونا گلم

ببین فقط خودتونو اذیت میکنید.اونا زن و شوهرن باهم کنار میان.ولی شما باعث نشید ک مشکلاتشون بزرگتر شه.میدونم برادرتون هست دلسوزش هستید...ولی بالاخره حل میشه اگه رو مشکلاتشون کلیک نکنید. و اگر گیر بدین که بدتر کارشون رو به طلاق میرسونید

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین فقط خودتونو اذیت میکنید.اونا زن و شوهرن باهم کنار میان.ولی شما باعث نشید ک مشکلاتشون بزرگتر شه. ...

اخه ماهم تا برادرم اجازه نده چیزی نمیگیم

اماوقتی خودش میاد میگه کلافه شدم ذهنم مغزم قلبم روحم همشون خستن خب ماهم مجبوریم بگیم فلانی‌مشکلت اینه

سعی کن اینوحل کنی

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
اخه ماهم تا برادرم اجازه نده چیزی نمیگیم اماوقتی خودش میاد میگه کلافه شدم ذهنم مغزم قلبم روحم همشون ...

عیب نداره دلداریش بدین بگین خوب میشه.

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
میدونی اجی تعجب میکنم بعضی ازمردا انقدر بداخلاقن که نمیشه باهاشون حرف زد توهمین سایت چقدر دراین مور ...

خوب عزیزم مهم اینع که کار میکنه کمک میکنه

من جای شما بودم بی خیال میشدم خودتو اذیت نکن

Kiziim