2733
2739
عنوان

یه اتفاقی افتاد دارم میمیرم از ترس...😭😥بیاین همش پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 9087 بازدید | 288 پست

دیشب همین اتفاق برای ما افتاد. برق و خاموش کردیم که بخوابیم . یهو دیدم صدای بال بال زدن چیزی میاد😰😨

فکر کردم صدای باد هست. 

دوباره شنیدم از جام پریدم یهویی🤢

شوهرم گفت چیشده گفتم یه چیزی رو تخته.

برق و روشن کرد دید ملخه😣😣😣

با دستاش ملخ و گرفت بردش بیرون پنجره انداخت😐😑😐

امشب منم یه سوسک رفته بود تو لباسم سرم توگوشی بود یهو یه چیزی نیشم نزد اینقدر جیق کشیدم که نگو بیچار ...

مگه سوسک میش میزنه 

یا خداااااا😨😨😨😨😨😨😨😨😨

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رتیل نبوده استارتر؟

رتیل مگه پرواز میکنه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2728