2737
2739
من امشب تو خونم باردارم خودم دعا خوندم میشه اگر رفتی احیا برام دعا کنی ؟

فرقی داره به نظرتون تو خونه دعا خوندن یا مراسم احیا......!!!؟! مهم اون حس شماعه که دعا خوندین با خدا راز و نیاز کردین تو این شب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا ینی میشه امشب سرنوشتم عوض شه ینی میشه همه چی درست شه  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
دعا کنید من مامان بشم شوهرم دیروز عمل واریکوسل کرد. خیلی بیتابی میکنه دلم داره پاره میشع براش 😢

صلوات و ایت الکرسی و سوره عصر خوندم برای مادرشدن شما و تحمل درد برای همسرتون

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
فرقی داره به نظرتون تو خونه دعا خوندن یا مراسم احیا......!!!؟! مهم اون حس شماعه که دعا خوندین با خدا ...

میدونم ولی دعای دسته جمعی قضیه اش فرق داره دلم میخواس باشم ولی قسمت نبود 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
2738
صلوات و ایت الکرسی و سوره عصر خوندم برای مادرشدن شما و تحمل درد برای همسرتون

الهی عزیزم چقد شما مهربونی

این چند روز خیلی دلم شکسته. با دل شکسته م از خدای مهربون میخام شمام حاجت روا بشین

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
الهی عزیزم چقد شما مهربونی این چند روز خیلی دلم شکسته. با دل شکسته م از خدای مهربون میخام شمام حاجت ...

ممنون ❤ همچنین شماعزیزم.

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

خانمای عزیز..امشب با دل شکسته بریم پیش خدا و برای هم دیگ دعا کنیم اول از همه برای مهدی زهرا دعا کنیم ظهورش هرچه زودتر برسه..برای شفای همه مریضا دعا کنید..برای سلامتی خودتون خانواده هاتون..برای تمام بچه های نی نی سایت تمام مردم کشورمون..برای وضع کشورمون دعا کنیم..برای مردم سیل زده دعا کنیم..امشب هرچی برای دیگران دعا کنیم برای خودمون کردیم..امشب رو ب یاد همدیگه باشیم..التماس دعا زیاد دارم از همتون..