2733
2739
عنوان

دکه سیگار فروشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 84 پست

سن شروع سیگار کشیدن تو ایران ۱۲ ساله خواهر شمام احتمالا تو مدرسه و دوستانش دیده و خواسته تجربه کنه باهاش حرف بزنید از مضراتش بگید ترجیحا از مشاور کمک بگیرید

اون دکه هم حق نداشته اینکارو بکنه و کارش خلاف قانونه اگه پدرتون یا یه بزرگتر  بهش تذکر بده خوبه شاید بترسه لااقل به بچه‌های دیگه نفروشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشویقش کنین فراوون تو درس خوندن با هدیه و هر جور ک هس ..اون موضوعم غیر مستقیم بهش گوشزد کنین همیشه

خیلی تشویقش میکنم اما سرش همش تو گوشیه میخوام گوشیشو بسوزونم شاید مشکلاتمون حل بشه این یه دوره درسخون بود از وقتی براش گوشی خریدیم اینطور شد بی جنبس دیگه

2731
2738
خیلی تشویقش میکنم اما سرش همش تو گوشیه میخوام گوشیشو بسوزونم شاید مشکلاتمون حل بشه این یه دوره درسخو ...

ای بابا چرا از روشای خشن استفاده میکنین.😯باهاش صحبت کنین ..امتیازیش کردین فک میکنه هر کاری برا خودشو آیندش انجام میده باید پاداش دریاف کنه..رفتارای خودتون اشتباس..نتیجه رفتاراتونه عزیزم

خیلی ممنونم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خیلی کار خوبی میکنی که میبری پیش مشاور 

واقعا خواهر خوب اینکارو میکنه

خواهش میکنم‌

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...