2733
2739

کرم مرطوب کننده 

میسلار واتر  

ژل شستشو صورت  بالم لب   

باقی لوازم 6 ماه  9 ماه  مصرف میکنم تموم میشه میگیرم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیشتر مراقبتی می خرم مثل ابرسان، مرطوب کننده و مسیلارواتر و تونر مقام بعدی به کرمپودر و رژ گونه و م ...

یه تونر خوب معرفی کن😛😛😛

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
2740

هر ماه یه مرطوب کننده و ابرسان تمومه بعدش ضد افتاب لوازم ارایشم لازم باشه میخرم ولی خیلی هاشم کلا استفاده نمیکنم(مثل کرم پودر و کانسیلر کانتور پنکک و سایه و...) بیشتر بهداشتی و استفاده از روغن های گیاهی

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
بیشتر مراقبتی می خرم مثل ابرسان، مرطوب کننده و مسیلارواتر و تونر مقام بعدی به کرمپودر و رژ گونه و م ...

ابرسان چه مارکی میگیری؟چه وقتایی استفاده میکنی؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.