2737
2739
عنوان

چشم روشنی برادر زادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عادت کردیم به همدیگه تیکه بندازیم تو‌ نینی سایت من و زن داداشم خداروشکر گوش شیطون کر مثل خواهریم ا ...

تیکه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،؟برو براش کادو ارزون بخر خودت میگی برام خوب خرج کردن منم میگم درایتت رو نشون بده خوب خرج کن 

والله میای جواب پست ام بدی بهشون برمیخوره جای تشکرشه وقت گذاشتم براش تایپ کردم   

2740
تیکه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،؟برو براش کادو ارزون بخر خودت میگی برام خوب خرج کردن منم میگم درایت ...

نه عزیزم من از این بهم برخورد که میگی درک و درایتت رو بالا ببر واسه زن داداشت

شایدم برداشت من از حرفت بد بوده حس کردم داری تیکه میندازی که حواست به زن داداشت نیست و مثل این مدل عروس خواهرشوهرای نینی سایتی که ببخشید مثل سگ و گربه به جون هم میفتن

بازم ببخشید اگه برداشتم بد بوده

نه عزیزم من از این بهم برخورد که میگی درک و درایتت رو بالا ببر واسه زن داداشت شایدم برداشت من از حر ...

نه عزیز تیکه ننداختم به عنوان نفرسوم به قضیه نگاه کردم 

اوتور یک عروس رو دیدم یا یک ادم که کلی خرج کرده 

اینور یک ادم دیگه میبینم که میگه میخام جبران کنم 

جبران کردن هم زبانی هست هم با خرید کادو دیگه 

محبت های زبانی ورفتاری رو انجام دادی الان مونده کادو که پیشنهاد بنده طلا به اضافه وسایل فانتزی دیگر بوده 

درهرصورت هرچی خریدی مبارک صاحبش 

.

نه عزیز تیکه ننداختم به عنوان نفرسوم به قضیه نگاه کردم  اوتور یک عروس رو دیدم یا یک ادم که کلی ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

ولی دیگه تو این نینی سایت اینقد جبهه گیری بیخود در برابر خواهرشوهر دیدم که واسم عجیبه مگه خواهرشوهر و زن داداش دشمن خونی همدیگه هستن

آره منم تصمیمم بر این شد که برم واسه کوچولومون طلا بخرم

برای مادرش و دوتا برادرزاده دیگمم یک لباس شیک بخرم چون وسیله فانتزی رو نمیشه با خودشون ببرن خارج سخته واسشون

2706