2737
2734
عنوان

خوشمزه ترین چیزی که بلدین درست کنین؟😋😜

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ۳ تا لیوان آب جوش؟ اب یخ نمیخواد دیگه؟ چقد تو یخچال بمونه؟

نه اب یخ نمخواد . یکم بذارش بیرون از یخچال بمونه چون چیز داغ خوب نیست ک ادم بذاره تو یخچال یکم که خنک شد بذارش تو یخچال. سه چار ساعتی بذار بمونه. من شب درست میکنم تا صبح میذارم صبح تزریق میکنم

نه اب یخ نمخواد . یکم بذارش بیرون از یخچال بمونه چون چیز داغ خوب نیست ک ادم بذاره تو یخچال یکم که خن ...

شمام‌با همین آلوئه ورا درست میکنی؟ بعد اون‌مواد رنگیشو با چی میزنی؟ ژله بستنی؟ یا ژله شیر؟ چی؟

2728
چه کیکی؟ دستورشا دقیق انجام میدی؟ چقد تو فر میمونه؟ آردشو زیاد نمیزنی؟

کیک ساده دستورشو دقیق انجام میدم

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
شمام‌با همین آلوئه ورا درست میکنی؟ بعد اون‌مواد رنگیشو با چی میزنی؟ ژله بستنی؟ یا ژله شیر؟ چی؟

اره با ژله الوئه ورا. یه قاشق خامه با چند قطره شیر. جوری ک از سرنگ رد بشه. و رنگ خوراکی عزیزم

شوید پلو با ماهی خدایی چ سختی داره مگه 😂

نگفت چه سختی که! گفت چیو خوب درست میکنید😅 بعدم خب خیلیا نمیتونن ماهی رو خوب درست کنن

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2740
نگفت چه سختی که! گفت چیو خوب درست میکنید😅 بعدم خب خیلیا نمیتونن ماهی رو خوب درست کنن

تن ماهی ک آسونه منطورش ماهی نبود ک

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍