2737
2739
عنوان

خانومای فعال خونه دار و بچه دار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 36 پست
دقیقا من قلبم تند تند میزنه بعد یهو میبینم مثلا مامور برقه... فحش گویان درو باز میکنم😬

منم همینطور 😂.پدرشوهرم که زنگ میزنه ها شوهر میگه پاشین بیاین یه نیشگون ازش میگیرم بیچاره میگه الان ما میایم بهتون سر بزنیم😆😆😆

من از جام تکون بخورم بچه گریه میکنه باید همش جلو چشمش باشم اگر کاری بیارم جلوش انجام بدم میاد به همه ...

دقیقا من یه پیازم باید بشینم کنارش پوست بکنم. پیش باباش هم میذارم تا از جلو چشمش برم گریه میکنه.اما دیگه بچن کاریش نمیشه کرد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطور 😂.پدرشوهرم که زنگ میزنه ها شوهر میگه پاشین بیاین یه نیشگون ازش میگیرم بیچاره میگه الان ...

😁😁😁 من دیگه مهمون که میرسه بالا اینقدر نفس نفس میزنم نمیتونم سلام علیک کنم

پروفایل عکس خودم نیست
2728

عزیزم هممون همینیم. منم تو یه واحد صد متری هستم ک البته ب بزرگی خونه شما نیست و یه دختر یسال و نیمه دارم. گاهی کارام خیلی میمونه مخصوصن بیشتر از همه ظرف کثیف میشه و باید بشورم.

ولی میخام یچیزو بهت بگم. آستانه صبرتو خیلی ببر بالا. چندماه دیگه ک بچت بزرگتر شد قراره خیلی بهم ریخته تر بشه چون مث دختر من اسباب بازیاشو میاره وسط . میره تو کابینتا ظرفا رو میاره بیرون . از کشوها لباس میریزه بیرون پهن میکنه. غذا بهرنحوی شده میریزه و و و 

ولی خب شوهرت باید خیلی فهمیده تر از این باشه. چون شوهر من کاملن توجیهه ک بخاطر بچه نمیشه کارا رو خیلی عالی انجام داد. بخاطر همینم بچه رو میبره طبقه پایین پیش خونوادش و تو یه تایم یک ساعته من کلی کار انجام میدم. یا اینکه خودش با بچه بازی میکنه من کارا رو میکنم.

دخترکم عاشقتم