2733
2739
عنوان

ب این‌میگن‌حکمت یا قسمت یا معجزه توبه؟داستان زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 4110 بازدید | 72 پست
چرادیگ‌میگفته هنوز زوده  واقعن فک میکنم اگ‌بی ابرو بود دختره اونم همه جامیگفت پسرشون مرد نبوده

ببین چقد خانم بوده ک ده سااال هیچکس از رازه زندگیش باخبر نشده 

والا این دختر نبوده فرشته بوده

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرادیگ‌میگفته هنوز زوده  واقعن فک میکنم اگ‌بی ابرو بود دختره اونم همه جامیگفت پسرشون مرد نبوده

بنظرم نرو دیگه جلسه.. آبروی ی مومنو بردن خیلی وحشتناکه.. باید پا میشدی میگفتی اینجا جلسه ی قرانو بترس از کلامه خدا اون دیگه ناموسه شما نیس ناموسه یکی دیگس با ابروش بازی نکن

ببین چقد خانم بوده ک ده سااال هیچکس از رازه زندگیش باخبر نشده  والا این دختر نبوده فرشته بوده

من ک نمیشناسم دختره رو الان غیبتش نشد که

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا
2728
من ک نمیشناسم دختره رو الان غیبتش نشد که

ما ک نمیشناسیمش غیبت نمیشه عزیزم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
میگفتن خاک برسر خانواده پسره ک فهمیدن هرزه دختره بازم‌گرفتنش خانمای توجلسه قران همشون خبره و علامه د ...

میگن یه شخص بسیار مومن و با خدا میمیره، دوستش اینو خواب میبینه که سیاه سوخته و جزغالست، میگه تو که انقدر انسان شریفی بودی، تو معاملاتت کم نمیذاشتی، امانت دار بودی ، نماز روزت بجا بود، حق الناس به گردنت نبود چرا تو این وضعی؟ میگه منو میبینی این شرایطمو؟ من به یک "آه" این عذابها شاملم شده، دوستش میگه چطور؟ اون فرد میگه یه دختر بسیار نجیب و خانم تو همسایگی ما بود که من قصد داشتم وقتی پسرم از سربازی برگشت اون دختر رو برای پسرم بگیرم، از اونجایی که همه منو به درستی و راستی وایمان میشناختن یروز اومدن دم حجره من از این دختر  تحقیق، فهمیدم خاستگار داره، من هیچی نگفتم فقط یه آه کشیدم، نخواستم دروغ بگم در مورد اون دختر ولی چون برای پسر خودم می خواستمش فقط یه آه کشیدم که اینها فکر کنند من چیزهایی میدونم ولی نمی خوام بگم، از اون روز دهن به دهن چرخید فلان شخص فلان دخترو تایید نکرده و حتما دختره مشکل داره که فلانی تاییدش نکرده، گذشت و پسرم از سربازی اومد و گفت من الا و بلا این دخترو نمی خوام و خودم عاشق شدم می خوام با کس دیگه ازدواج کنم، پسرم با دختر دیگه ازدواج کرد و اون دختر موند تو خونه و به یک آه کشیدن من بی آبرو شد و شد پیر دختر، من الان به اون آه عذاب ازم برطرف نمیشه....

اون طرف که با یک عمر عبادت به یک آه اون وضعیتشه این خانم و دختراش می خوان جواب خدا رو چی بدن؟ و عجیب این قضاوت دیگرانه، چقدر قرآن مهجوره ،نشسن پای قرآن و این 

جور قضاوت؟ نمیترسن همون قرآن بزنه تو کمرشون؟

من نمیفهمم چرا پسری که توانایی جنسی نداره ازدواج میکنه😐 استارتر تو اون ده سال نمیپرسیدن ازشون چرا ...

بیچاره زنها سالها طلاق عاطفی میگیرن زیر یک سقف زندگی میکنن دهن هم باز نمیکنن عزیزم تو شرایط قرار بگیریم تحمل میکنیم  دیدم که میگم 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738

دختره ادم خوبی بوده که خدا شوهر جدید رو سر راهش قرار داده! از قلب پاکش بوده ! به این زن احمق میگفتی قرانت بخوره تو سرت ! تو که میددنستی مشکل اصلی مال پسر خودت بوده و دختر بیچاره ده سال دم نزده ، چرا الکی ابروشو میبردی؟؟ میگفتی عزیز جان این بلاهایی که داره سرتون میاد چوب خداست که صدا نداره!! به جای این کارا و غیبتا برو از عروس سابقت حلالیت بگیر شاید خدا بخشیدتون !!!

برعکسش منظورم بود😂😂😂😂

تعجبه توکه بلد نیستی جمله بندی کنی و درست بنویسی بلدی برعکسم منظورتو برسونی پیشنهاد میکنم بری کلاسای نهضت سواد آموزی شرکت کنی خوبه واست هم مناسب سنو سالته هم یادت میدن جمله بندی کنی🤣🤣🤣 بوچ بوچ حرصم نخور پوستت چروک تر میشه ناززززززی