2737
2734
منم ادم گرمي نيستم ولي خب من تازه واردم تو جمعشون بنظرت بهتر نيست اونا بيان سمتم

بعد یکسال و اندی تازه وارد نیستی.درباره اشپزی و لباس و اینجور چیزا باهاشون برف یواش یواش راه بیفتی

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خصوص جاری ها

از جاری نگو که یکی 17ساله که خودشون چنان میگیره چنان میگیره انگاری رییس جمهوره.

اونیکی منتظره من یکاری کنم اونم در جا انجام بده.حتی رفت و امد من به خونه مامانم هم زیر نظر داره

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
2728
بعد یکسال و اندی تازه وارد نیستی.درباره اشپزی و لباس و اینجور چیزا باهاشون برف یواش یواش راه بیفتی

اخه اين يه سال كه نامزد بوديم كلا ٥-٦بار بيشتر نرفتم خونشون اونم هروقت دعوت كردن رفتم

اين سه ماهم كه عروسي كردم كلا روي هم خونه خواهراشو و مادرش ١٠بار ينا رفتيم بازم با دعوت

من زدم اهل تعريفي نيستم ولي اكه راحت بشن باهام خيلي خوشم مياد و سريع دوست ميشم و خونگرم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

بهتر اصلا باهیچکدومشون گرم نگیر چون تازه عروسی اینوبت میگم اویزه گوشت کن بشین کناره شوهرت و جُم نخور اگرم گفتن بیاپیشمون بگواینجا راحتترم،دوری و دوستی،

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
از جاری نگو که یکی 17ساله که خودشون چنان میگیره چنان میگیره انگاری رییس جمهوره. اونیکی منتظره من یک ...

من که اینقدر از خونواده شوهرم بد گفتن که نگو

بعدش من یه چیز بگم چندبرابر می ذارن روش و میگن بهشون

من کوچیکه هستم

آب که بخورم بزرگه ایراد میگیره و کوچیکه هر کاری بکنم اونم انجام میده

هر کار و هدیه ای هم که برا خونواده شوهرمم بکنم

اونا  یه جوری کارم و بی ارزش میکنن پیششون ومیگن مگه چه کرده یا ایراد می ذارن روش

یه آدمهای دو روین که نگو جلو روت خوب پشت سرت بد میگن

نه فقط برا من دیدم پشت سر تازه عروس های فامیل هم همینطورن

2738
اخه اين يه سال كه نامزد بوديم كلا ٥-٦بار بيشتر نرفتم خونشون اونم هروقت دعوت كردن رفتم اين سه ماهم ك ...

اشتباه نکن

معمولی باش باشون

اونا فقط خونواده همسرتند

با جاری هم اصلا صمیمی نشو

هر جاری انداز 3 خواهر شوهر انرژی میبره

و حرف ازت میکشه پشت سرت میزنه

باشون بد نباش اما صمیمی هم نشووووو

من که اینقدر از خونواده شوهرم بد گفتن که نگو بعدش من یه چیز بگم چندبرابر می ذارن روش و میگن بهشو ...

راستی به جاریاتون زنگ میزنید حال و احوال کنید؟

راستی به جاریاتون زنگ میزنید حال و احوال کنید؟

نه بابا ما همه همسایه ایم 

با خونواده شوهرم

و برادر شوهرام

اوایل ازدواج مادر شوهرم خیلی اذیت میکرد با خواهر شوهرام

جاریام که بم محبت میکردن و درد دل فک میکردم خوبن

منم باشون درد دل میکردم

تو نگو حرفای خودشونم به اسم من به خونواده شوهرم میگفتن و همش آتیش بیار معرکه میشدن

و من که سنی نداشتم فک میکردم مثله خواهرن برام

الان که تو دور همی خانوادگی

یا خونه.مادر شوهرم همدیگه رو میبینیم

من دیگه سعی میکنم بدون شوهرم خونه هیچ کدوم از خونواده و اقوامش نرم

به خصوص جاری ها

آخه جاری هرکار کنه بالاخره جاریه حسودیش به من و شوهرم میشه خوشش میاد زندگیمون بهم بریزه ولی من مادرشوهر فتنه گرو حسود رو درک نمیکنم که دوست داشته باشه زندگی پسرش بد بشه 

اخه اين يه سال كه نامزد بوديم كلا ٥-٦بار بيشتر نرفتم خونشون اونم هروقت دعوت كردن رفتم اين سه ماهم ك ...

خب دیگه وقتی شما بدون دعوت نمیری خونشون تو یکسال نامزدی فقط ۵ ۶ بار رفتی یعنی باهاشون سردی و براشون کلاس میذاری بعد انتظار داری اونا با شما راحت باشن! اصلا نمیگم رفتار شما غلطه یا درست ولی رفتار اونا عکس العمل رفتار شماست پس ناراحت نشو این جوری راحتتر هم هستی

2706