2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ب 5رور ب موعدم موندم میترسم بی بی چک بزنم منفی شه.بنظرتون بزنم یا زوده؟دلم مبخاد زود متوجه شن

من شنیدم یک هفته بعد موعود باید ذاشت ولی برای من سه روز گذشته بود گذاشتم هاله کمرنگ افتاد البته دو دقیقه اول خیلی کمرنگ بود همین عکس که گذاشتم الان هر چی میگذره پررنگتر میشه برای اطمینان فردا هم میزارم شنبه میرم آزمایشگاه 

شما کی متوجه شدین.علایم بارداریتون چی بود.منم دارم واسه سومی این ماه اقدام میکنم

تهوع، تکرر ادرار، خستگی و از همه بیشتر گر گرفتگی عجیب حدود دوهفته.

نزدیک موعدم، علائم نداشتم مثل ماه های قبلش

ان شاءالله که بزودی جواب مثبت بگیرین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
تهوع، تکرر ادرار، خستگی و از همه بیشتر گر گرفتگی عجیب حدود دوهفته. نزدیک موعدم، علائم نداشتم مثل ما ...

من گرگرفتگی رو ندارم هنوز ب شک افتادم وگرنه قبلش خیلی علایم داشتم.تکرر ادرارم فعلا ندارم.موندم ک ایا هستم یانیستم

من گرگرفتگی رو ندارم هنوز ب شک افتادم وگرنه قبلش خیلی علایم داشتم.تکرر ادرارم فعلا ندارم.موندم ک ایا ...

ان شاءالله هرچی صلاحتونه همون بشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
من دیشب گذاشتم ایتقدر دوتا خطش پرررررر رنگ افتاد خودمم متعجبم هنوز ان شاءالله دل همه منتظرا شاد بش ...

چندروز گذشته بود؟

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2738
کادو بده بهش بیبی چکتو شام عاشقانه بپز چراغا خاموش شمع و..... 😎😎

یه عروسک کوکی هم بذاریم یهو سروصدا کنه😂😂😂 اگه یه روزی من بخوام چنین کاری کنم شوهرم غش میکنه از ترس از بس فیلمای ترسناک دیدیم

یه عروسک کوکی هم بذاریم یهو سروصدا کنه😂😂😂 اگه یه روزی من بخوام چنین کاری کنم شوهرم غش میکنه از تر ...

😂😂😂😂من یه بار کلی تدارک دیدم برا سالگرد عقدمون شوهرم قرار بود شب بیاد منم در حد عااالی کف خونه پر از شمع و یهو زنگ خونه خورد گفت مشتری اوردم برا خونه اخه خونه رو گذاشته بودیم فروش 

دیگه خودت تصور کن 

بعد از اون سورپرایزش نکردم 😂😂😂😂😂

😂😂😂😂من یه بار کلی تدارک دیدم برا سالگرد عقدمون شوهرم قرار بود شب بیاد منم در حد عااالی کف خونه پ ...

آخییی😃 واقعا ادم میخوره تو ذوقش

منم برای سومی این ماه اقدام کردم 

من همش فک میکنم علابم بارداریا باهم فرق میکنه.ممکنه فرزند سوم علایم کمتر باشه؟من بارداری دحترم چون دارو مبخوردم علایم تخمک گذاری و گر گرفتگی درد تخمدون زیاد داشتم.زمان موعدم شکمم شد مث سنگ.ک حتی تو رابطه اذیت میشدم.چن ماه پیش ی بارداری ناخواسته داشتم ک اصلا هیج علایمی نداشتم.ن دردی ن سفتی شدم.اصلا هیج شوک شدم.فقط تکرر ادرار و گرگرفتگی داشتم ک شک کردم و بی بی چک زدم مثبت شد اصلا باورم نشد نمیخاستم سقط شد.ولی الان طبیعی اقدام کردم من از زمان تخمک گذادی علایم داشتم تا الان.همش حس میکنم باردارم ولی صددرصدم نیس.واسه بی بی چکم زوده

چندروز گذشته بود؟

حدودا چهارروز

2706