2733
2739
اره گلم ازمایشش مشکوکه

آها ممنونم وقت گذاشتی و جواب دادی آره هفت روزگی گفتن فاویسم داره ولی چون نه من نه باباش هیچکدوم نداشتیم دکتر گفت یکساله دوباره تکرار کن دیگه الان آزمایش دادیم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون زده ابنرمال

من ندیدم اما ...تشخیص شما درست نیس مراحل این فاویسم میدونی؟ اصلا این جوری نباید جواب زد باید حدش مشخص کرد ...و نوزاد هنوز جا داره برای رفع و رد کردن مرحله 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
عزیزم ندیده بودم جی سیکس پی دی رو.  اما بهت بگم در اکثریت نوزادا مثیته به مرور زمان رفع میشه&nb ...

ممنونم گلم  آره دکتر هم گفت احتمالش هست بزرگتر بشه خوب بشه 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
ممنونم گلم  آره دکتر هم گفت احتمالش هست بزرگتر بشه خوب بشه

گلم من از رو علم سواد هشت سال تجربه کاری تو آزمایشگاه بهت گفتم ...بقیه نمیدونم فقط یاد گرفتن رنج نگاه کنن تفسیر کنن...موفق باشی😘

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
گلم من از رو علم سواد هشت سال تجربه کاری تو آزمایشگاه بهت گفتم ...بقیه نمیدونم فقط یاد گرفتن رنج نگا ...

ممنونم عزیزم وقت گذاشتی   

عزيزم g6pd يه بيماري ژنتيكيهكه تا اخر عمر همراه مريض هست

چون ژن كه نميتونه تغيير كنه

اما بخاطر بلوغ گلبول هاي قرمز  و بر خسب شدت بيماري احتمال ليز و شكسته شدن و اكسيد شدنشون تو سن بالا كمتر ميشه 

ولي اينطور نيست كه بگيم ديگه فاويسم نداره و خوب شده 

عزيزم g6pd يه بيماري ژنتيكيهكه تا اخر عمر همراه مريض هست چون ژن كه نميتونه تغيير كنه اما بخاطر بل ...

نه دکترش گفت یه انزیمه که به مرور ممکنه کامل بشه و تا سه سالگی خوب بشه برای پسر من ژنتیکی نیس ما هیچکدوم نداریم 

نه دکترش گفت یه انزیمه که به مرور ممکنه کامل بشه و تا سه سالگی خوب بشه برای پسر من ژنتیکی نیس ما هیچ ...

ژنتيك با ارث فرق داره عزيزم

بعضي بيماري ها از پدر و مادر ميان ميشه ارثي 

بعضي بيماري ها بخاطر نفص در ژن هست كه ممكنه پدر و مادر نداشته باشن ميشه ژنتيكي 

منظورشون از خوب شدن اينه كه علايم خوب ميشه 

خودتون تو نت سرچ كنيدراجبه اينكه اين بيماري زنتيكي هست با نه

G6pd يه بيماري ژنتيكيه  ژنتيك رو نميشه تغيير داد توضيحي كه بالا دادم لطفا بخونين

درسته 

اما 

من اصلا این جواب نمیتونم قبول کنم باید براش تیتر میشد از کجا معلوم اصلا دقت چقد بوده روش انجام چطور بوده و اینکه اب نرمال جواب قطعی برای داشتن برای این نوزاد نیس چون چند ماه دیگه که رفت براش میزنن نرمال به همین سادگی ...و دکتر که نمیدونه سابقه بیمار با توجه به جواب میگه نه خوب خوبه 

کلا از نظر من جواب دقت بالایی و مطمنم چندین ماه بعد نرمال هست براش 

2706