2737
2734
چه حرف زیبایی زدی من اتفاقی به این تاپیک اومدم وباید یه خبری رو بدم همون خانمی که خیلی ادعای شعوروپا ...

وای اصلا خندم گرفت بخدا باورم نمیشه،واقعا این ضرب المثل زمین گرده رو خوب ادمی بنا کرده،،عزیزم ممنونم که ازم خاستی از خودم بهت خبری بدم،خدا با من یار بود اون اقا چند بار دیگه هم اومد ولی دست رد ب سینش زدم تهدید کردم دیگ نیاد سراغم،،سعی کردم بیشتر از قبل شوهرمو دوس داشته  باشه خدا بهموگ یه پسر داده الان یک سالشه،اون اقا ب اصرار خانواده با دختری از بستگانمون نامزد کرده زمانی ک من باردار بودم،،فقط ی کاری کرد غذای جشن عقدشو به بهونه باردار بودن من ک اینکه دلم میخاد دادن به مادرم تابرام بیاره..دقیقا گفته بود شام عروسیتو اوردن و من نحوردم نمیدونم منطورش از این کار جی بود

چه حرف زیبایی زدی من اتفاقی به این تاپیک اومدم وباید یه خبری رو بدم همون خانمی که خیلی ادعای شعوروپا ...

بعد نامزدیش هم دو سه بار توی ایسنتا بهم پیام فرستاده اما من جواب ندادم الانم برای عکسای پسرم لایک و کامنت میذاره و من همچنان بی محلم،خانم خوبی هم گیرش اومده انشالله که خوشبخت بشن فقط مشکل من همین رفتاراشه ک ی وقتایی پی ام میده یا حرکتی میکنه ک من اونقدددددر بی توجهی میکنم ک اصلا انگار اون ادم برام مرده،بعد عید هم قراره عروسی دارن و من طبق قولم میخام برم اما سر سوزنی به ایه های قران ته دلم با نظر نمیرم.براش ارزوی خوشبختی میکنم..خدا بهم پسری داده ک لحظه لحظه هام پر شده از عشق اون و دوست داشتن پدرش..از ته قلبم براش ارزوی خوشبختی میکنم..فقط دعا کن برام ک دست از این پیام بازی هاش برداره،از همه جا بلاکش کردم شماره قبلیم عوض کردم اما تو اینستا هم با پیج خودش هم زنش دارن منو از اونجایی ک فامیل هستیم اگ بلاک کنم زنش شاید ناراحت بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من استارتر همین تاپیک هستم اما بعد این تاپیک دیگ رمزشو نداشتم‌نمیومدم،امشب اتفاقی  ب ...

این جور آدما فقط بلدن برا دیگران سرزنش کننو بگن همه بدن فقط ما خوبیم یه لحظه به ذهنشون نمیرسه ممکنه هرکسی توزندگیش اشتباه کنه ازخودمتشکر اتفاقا آدمایی که خیلی خودشونو قبول دارن بیشتر به گناه واشتباه می افتن

🤔
بعد نامزدیش هم دو سه بار توی ایسنتا بهم پیام فرستاده اما من جواب ندادم الانم برای عکسای پسرم لایک و ...

خوشحالم که حالت بهرشده وتصمیم درست رو گرفتی چن تا راهکار داره میتونی اینستای خودت رو پاک کنی ویه اکانت جدید بزنی یا میتونی بهش بگی همسرت یا خودت هرکدوم راحت تره خوشتون نمیاد پیام بدی ودست برداره هرچند شاید بعد عروسی یکم دلش گرم زندگی بشه بیشتر دلم به حال زنش میسوزه چون این بلا سرمنم اومد شوهرم دوس دختر داشت وبعد ازدواج بامنم همچنان باهاش بود اما اون زن مثل شما فهمیده نبود که باشوهرم کات کنه همچنان باهم بودن تاحدوداواخر۹۷وبعداون کات کردن البته من نمیدونستم حس میکردم داره خیانت میکنه اما هیچ جوری نمیتونستم ثابت کنم فقط زجرمیکشیدم تا اینکه یکم زندگیم خوب شد وتصمیم به بچه دارشدن گرفتیم همین که حامله شدم پیاما دوسال پیشش تو برنامه گپ وقتی برنامه رو با شماره قبلیش نصب کردم اومد بالا ودنیا روسرم خراب شد بماند که چه شبو روزایی رو گذروندم حتی تصمیم داشتم بچمو سقط کنم اما دلم نیومد خیلی سخته امیدوارم اون آقا دست برداره و به زنوزندگیش برسه اون خانم واقعا گناهی نداره خدا دختر خالتولعنت کنه(یا دختر عمت بود یا خاله😅هرکدوم بود خدالعنتش کنه آتیش بگیره خودشو زندگیش)که اینجور باسرنوشت۴تا آدم بازی کرد

🤔
2731
بعد نامزدیش هم دو سه بار توی ایسنتا بهم پیام فرستاده اما من جواب ندادم الانم برای عکسای پسرم لایک و ...

عزیزم من این پست شما رو خوندم خیلی ناراحت شدم من تو زندگیم خیلی غصه میخوردم چون تک خواهرمو دایی از خدا بی خبرم ازدواجشو بهم زد از اون روز تا حالا مریض شدم وافسردگی گرفتم ولی خوبه شما ازدواج کردی وبچه داری این خواهر من هنوز مجرده .امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته

بگو

لیسانس حقوق وکیل پایه یک دادگستری ، فوق لیسانس معماری از دانشگاه هنر تهران ، دانشجوی دکترای روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی _ متولد تهران _ ساکن شهرک غرب ، برای خودم یک کلینیک پوست و زیبایی و لیزر دارم تو سعادت آباد که خدا رو شکر چرخش می چرخه