2737
2734
عنوان

دلم آرایش میخواد☹☹☹☹☹ عجایب هوس های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 38 پست
عززیزم بجاش شوهرتو آرایش کن😂

😂😂😂 وای اونوقت میترسم ازش 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
از مواد ارایشی این لی استفاده کن چون ارگانیکه و سرب نداره کیفیتش عالی نیست ولی ضرر نداره خوبه

مرسی عزیزم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم خودم زیاد تو قید و بند نیستم بپرس از فروشنده یا سرچ کن

اخه فروشنده ها هرچی بگی ب نفع خودشون میگن 🙁

اون.میزان سربی که توی رژ وجود داره انقدر ناچیزه و میزان جذب سرب از طریق پوست انقدر کمه که خطری برای کسی نداره

این جریان رژلب و سرب و سرطان و...یه موضوع ضد تیلغاتی بیشتر نیست که الکی سالهاست سر زبونها افتاده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

چقدر زود باوری

اگه واقعیت داشتم خانمها دور از جون همه یه بلایی سرشون اومده بود

من تمام بارداری آرایش کامل و لاک و رنگ مو داشتم هیچ اتفاقی نه برای من نه بچم افتاد

دکترمم میدید همش منو

😆😆😆😆😆😆

به نظر من احتیاط شرط عقله...البته بعصیا همیشه یا آرایشن و عادت دارن بعدم بعصیا آنقدر آرایش میکنن قیافشون عوض میشه آرایش نکنن همه فک میکنن مریض شدن

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
به نظر من احتیاط شرط عقله...البته بعصیا همیشه یا آرایشن و عادت دارن بعدم بعصیا آنقدر آرایش میکنن قیا ...

من همیشه ته ارایش دارم ولی لبام از بس سفید به قول شما عین مریضام 😖 پوستمم سفید

2738