2733
2739
عنوان

باردارای 13 هفته میشه کمکم کنید درد دارم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلفنی با دکترت در ارتباط نیستی؟ زنگ بزن ب مطبش ب منشی بگو از دکتر سوال دارم راهنمایی میکنن 

دکتر میگه خیلی زنگ میزنی خسته شدم از دستت

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
2728
نمیدونم به خاطر چی بوده ..هر سقط علت داره .ولی کاش پیگیری میکردی چرا سقط کردی ؟ ولی الان ارامش داشته ...

خیلی پی گیری کردم اسپرم و تخمک ضعیف دلیلش بود

چن بار رفتم سونو کردن چیزی نبوده سونو ان تی رفتم جواب درست ندادن قراره جوابشو ب دکتر نشون بدم

عزیزم توی سونو قرار نیست چیزی ببینند. درد زیاد یا له بینی کلا خوب نیست. 

درد زیاد به خاطر خطر زایمان زود رس مهم هست 

لکه بینی با یا بدون درد به خاطر خطر سقط

پزشک من توضیح داد بهم

در صورت رویت هر کدوم از اینا باید شیاف بزاریم

دردای قابل تحمل نیازی نیست و طبیعی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
دکتر میگه خیلی زنگ میزنی خسته شدم از دستت

خب خسته بشه وظیفشه 

اگه دکترت همکاری نمیکنه عوصش کنه ایشالا ک نینی رو سالم بغل بگیری😘

دردای پریودی رو جدی بگیر با یه دکتر دگ حتما مشورت کن 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2738
خب خسته بشه وظیفشه  اگه دکترت همکاری نمیکنه عوصش کنه ایشالا ک نینی رو سالم بغل بگیری😘 دردای ...

خانمی مرسی ک اهمیت دادی دردم زیاد باید تا شنبه صبر کنم تا شنبه خیلی نگرانم واسم دعاکن چیزی نباشه  بازم ممنون گلم  

خانمی مرسی ک اهمیت دادی دردم زیاد باید تا شنبه صبر کنم تا شنبه خیلی نگرانم واسم دعاکن چیزی نباشه &nb ...

فداتشم عزیزم انشالله که هیچی نمیشه 

اگه تونستی با دکترت صحبت کنی زودتر بگو شیاف بگیری تا شنبه بذاری ک بری پیشش 

😘😘😘

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد