2737
2734

بستگی ب سطح طرف تو این دو رشته داره 

اگه فرض کنیم طرف دو تاش سطحش حرفه ای باشه 

نرم افزار 

ولی اگه متوسط یا زیر متوسط باشه مترجمی

تو مسائل کامپبوترو شبکه و نرم افزار باید خیلی وارد باشین 

تا بتونید ازش پول دربیارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زبانت خوب بود،من میخوام پیام نور بخونم بدون کنکور تا مهر چطوری زبانمو قوی کنم؟

من از بچگی کلاس میرفتم زبانم خوب بود. بنظرم بهترین روش فیلم دیدن تا گفتار و نوشتارت قوی بشه اما اگه اهل کتاب و اینا هستی که رو گرامرت کار کن

هردوشون خوبن به شرطی که توشون ماهرباشی یکی مترجمی میخونه هم تدریس میکنه وهم کتاب ترجمه میکنه ودرآمد ...

من علاقم به هر جفتشه هر دوتاشم میخوام قوی بشم به نظرت کدومو برم آموزشگاه کدومو برم دانشگاه پیام نور؟

من از بچگی کلاس میرفتم زبانم خوب بود. بنظرم بهترین روش فیلم دیدن تا گفتار و نوشتارت قوی بشه اما اگه ...

به نظرت با این چیزا زبانم در حدی خوب میشه که بتونم از پس رشته ی مترجمی بربیام؟

2740
من علاقم به هر جفتشه هر دوتاشم میخوام قوی بشم به نظرت کدومو برم آموزشگاه کدومو برم دانشگاه پیام نور؟

من اگه جات بودم نرم افزارودانشگاه میرفتم زبانو موسسه

الان داشتم کلاسای یه موسسه رومیدیم

نوشته بود روزای پنجشنبه وجمعه هم کلاس دارن ومخصوص شاغلین ودانشجویان وکسایی که وقتشون محدوده

به نظرت با این چیزا زبانم در حدی خوب میشه که بتونم از پس رشته ی مترجمی بربیام؟

بستگی ب دانشگاهت داره عزیزم یه دانشجو داریم از قم منتقل شده زبانش اتفاقا خیلی ضعیفه تعجب میکنم چجوری قبول شده.

اگه الان حداقل متوسط هستی خودتو دست کم نگیر و برو دنبالش،رشته ی خوبیه از رشته های دیگه بهت کلی درخواست ترجمه میدن از همون دانشگاه درامد داری

من اگه جات بودم نرم افزارودانشگاه میرفتم زبانو موسسه الان داشتم کلاسای یه موسسه رومیدیم نوشته بود ...

آخه تو پیام نور نرم افزار خیلی سخته بعد من شاغلم کلاس نمیتونم برم