2737
2739
عنوان

سیاهی لشکرا صبحتون بخیر 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 99 پست
دو قدم مانده به صبح  پای فواره جاوید اساطیر زمین میمانی و تو را ترسی شفاف فرا میگیرد  ...

سهراب سهراب کجایی ، چ بودی چ کردی😭😭😭 منم برم شعر بگم لااقل یه شعر ازم بمونه اخه لستعداد اینم نداریم😂🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای سایو 😭😭😭😭 خیلی قشنگ بود فک کنم شعر خونم کم سده

خواهش میکنم عشقم 

منم وقتی سیم هام قاطی میکنه میرم بلند بلند رباعیات سعدی رو تا تهش میخونم همه رو اروم میشم 

یا داستان حسنک وزیر رو میخونم از تاریخ بیهقی باهاش اشک میریزم سبک میشم 

یا  شعرهای قدیمی خیلی سخت رو میخونم 

واقعا حالم خوب میشه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2731
پریانکا  جون بهت پیشنهاد میکنم اگه تا الان کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاورل شین رو نخوندی بخون ...

سایو یه مقداریشو خوندم ولی بنظرم این کتابا فقط برای فروشه درعمل ب کار  نمیاد وحال خوب حاصل ازخوندن فقط چندروزه بعدش همش میشه شعار

2738
سایو یه مقداریشو خوندم ولی بنظرم این کتابا فقط برای فروشه درعمل ب کار  نمیاد وحال خوب حاصل ازخو ...

وای تو رو خدا نگو 

من خیلی دیر یه چیز جدید رو قبول میکنم 

اصلا یکی بهم یه کتاب یا هر چیزی معرفی کنه خیلی سخت قبول میکنم باید خودم به این نتیجه برسم که قبول کنم 

ولی باید روحت رو توی این کتاب آزاد کنی 

اولش یکم غیر واقعی میاد 

من یه کارای خنده داری میکردم وقتی تنها بودم 

مثلا خوشحالی از داشتن فلان قدر پول در فلان جا 

باورت نمیشه یکی دو سال بیشتر طول نکشید که به همه اونچه باور کرده بودم و منتظرش بودم رسیدم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@