2737
2734
عنوان

امشب رفتم خرید عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 26 پست
ممنون گلم خیلی سخته بیکاری شوهر شوهر منم بیکار شد میره دنبال کار همش وعده وعید از ته قلبم میخام فرد ...

جشن عقد گرفتیم . منو شوهرم خیلی دوسداریم ک عروسی بگیریم اما خب نمیتونیم پولش نداریم هنوز ن فرش و نه سرویس خوابمون نخریدیم , و بیکاری شوهرم هم داره اضاف میشه . کسیم کمکش نمیکنه ای خواهر از چی بگم برات , که دلم خونه 

تیکر عروسیمه
جشن عقد گرفتیم . منو شوهرم خیلی دوسداریم ک عروسی بگیریم اما خب نمیتونیم پولش نداریم هنوز ن فرش و نه ...

عزیزدلم منم شرایطم مثه خودته اره واقعا بخای بگی حرف خیلیه

جهیزیه مونده

شوهرمم بایدچنتا تیکه بگیره نگرفته

عروسیه

خونس

خدا تاحالا کمک کرده از این ب بعدم کمک میکنه

فقط ما اندازه خودش صبور نیستیم

ببخشید میپرسم چند وقته عقدین؟ وام ازدواج 30 تومنی گرفتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم منم شرایطم مثه خودته اره واقعا بخای بگی حرف خیلیه جهیزیه مونده شوهرمم بایدچنتا تیکه بگیره ...

یک ساله . نه من وامم.نخواستم شوهرم میگیره و 15تومن واسه طلا باید بهم بده . اماخب فعلا نمیتونیم وام بگیریم تاببینیم جی میشه . 

تیکر عروسیمه

انشالله مشکلاتتون کم بشه

ولی دوستان من به عنوان خواهر بزرگتر میخوام راهنماییتون کنم

واقعا تو این وضع مملکت درست نیست بخواید طبق رسم و رسوم پیش برید

از خریدا و رسم و رسوم کم کنیدددد

2740
انشالله مشکلاتتون کم بشه ولی دوستان من به عنوان خواهر بزرگتر میخوام راهنماییتون کنم واقعا تو این و ...

اتفاقا من دوس نداشتم عاخه شوهرمم بیکاره ولی مادرش منو برد نمیدونستم قراره چیز بخره برام

یهو دیگه خودش خاست و برد

ما خیلی دوروبر رسم و رسوم نیستیم