2737
2739
کجا رفتید عزیزم؟من میرم جایی که گفته تا ده جلسه باید بیای حداقل سه تا رفتم یه کمی تاثیر داشته فک کنم ...

دم خونمون😁اتفاقا یه مطب سوت و کوریه که نگو خارج از شوخی من غرب تهرانم اینحا رو هم از رو نت برگ پیدا کردم خیلی خوب بود من خیلی پشمالو بودم بعد روی چون ه ام موی زاید داشتم همه رفت ببین دستگاهش باید طول موج واقعی داشته باشه بعضی از مراکز سودجو طول موج دستگاهشونو کم میکنن که طرف زیاد بره کلا صورت دو تا سه جلسه کلا منهدم میشه بقیه جاها مثل بیکینی یخورده طول میکشه

دم خونمون😁اتفاقا یه مطب سوت و کوریه که نگو خارج از شوخی من غرب تهرانم اینحا رو هم از رو نت برگ پیدا ...

عزیزم میشه ادرس مطب رو بدی یا شمارش رو .منم غربم ،دنبال یکجای خوب برای لیزر میگردم .

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه ادرس مطب رو بدی یا شمارش رو .منم غربم ،دنبال یکجای خوب برای لیزر میگردم .

مرکز لیزر دکتر قنبر زاده. منطقه 22 ببین تو نت برگ بزنی میاد حالا من ادرس دقیقشو همینجا برات میزارم 

2728