2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

83

چيكار كنم دير تر خراب شه!😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
نه خاموشیش همون یک درص بشه بعد میشه ولی تو اگه اینطوری شدی دیگه باطریت باطل شده باید ببری‌عوضش کنی ...

سلام ببخشيد مال من٧٢ درصد بخوام باتريشو عوض كنم خوبه؟

منو و مامان و بابا اين ٩ماه رو با آرامش و سلامتي سپري كنيم🥰
سلام ببخشيد مال من٧٢ درصد بخوام باتريشو عوض كنم خوبه؟

سلام ببخشید پیامتو دیر دیدم

دوست من که تخصص داره توی موبایل میگه وقتی اینقدر میشه سلامت باطری گوشی ممکنه خودش به مشکل بیوفته مثل هنگ‌کردن سرعت پایین اومدن مال من هم مث شماست ولی هنوز مثل روز اوله کارکردش بنظرم تا مشکل پیدا نکرده کاریش نداشته باش بعدش اگه ایرانی اره باطری عوض کن اگه بیرون از ایرانی کلا ببری نمایندگی و مدل بالاتر بگیر

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
سلام ببخشید پیامتو دیر دیدم دوست من که تخصص داره توی موبایل میگه وقتی اینقدر میشه سلامت باطری گوشی ...

ايرانم بابا🤦🏻‍♀️😅هنگ ك نميكنه فقط تو آفتاب كه ميخوام عكس بگيرم مثلا زودي ميفته باتريش

2740
ايرانم بابا🤦🏻‍♀️😅هنگ ك نميكنه فقط تو آفتاب كه ميخوام عكس بگيرم مثلا زودي ميفته باتريش

اها منم یه مشکلاتی دارم با گوشیم کم کم پیدا میکنم 

اره باتری عوض‌کنی‌درست میشه ولی جای مطمئنی ببر

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
اها منم یه مشکلاتی دارم با گوشیم کم کم پیدا میکنم  اره باتری عوض‌کنی‌درست میشه ولی جای مطمئنی ...

باشه مرسي از پاسخگوييتون فقط عذر ميخوام 6s+ قيمتش چند بخوام بفروشم باتريشو ك عوض كنم البته