2733
2739
عنوان

شروع غذای نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری شروع کردی ؟ شیر خودتو میدادی

آره شیر خودمو

من با پوره هویج شروع کردم و پوره سیب 

اونا پوره سیب زمینی شیرین هم دارن و پوره موز که من موز رو ندادم .چون دخترم کلا آلرژی داره و محدودیت 

بعداً هم مخلوط پوره ها 

و بعدشم سوپ ها 

فرنی هم چند باری دادم اصلا استقبال نکرد

2731
آره شیر خودمو من با پوره هویج شروع کردم و پوره سیب  اونا پوره سیب زمینی شیرین هم دارن و پوره ...

اره خواهرم گفت پوره کدو حلوایی هم میتونم بدم. راستش چون اولش خیلی کم میخوره تصمیم دارم از ۳ هفته دیگه شروع کنم پوره هویج بدم بعد یک هفته کدو حلوایی بدم بعدش هم فرنی میدم ( چون خودم دوست دارم😊 ) بعدشم پوره سیب زمینی دیگه میشه اول ۶ سوپ سبزیجات میدم بعد یک هفته هم مرغ را شروع میکنم

چقدر داستان گفتم 😎

اره خواهرم گفت پوره کدو حلوایی هم میتونم بدم. راستش چون اولش خیلی کم میخوره تصمیم دارم از ۳ هفته دیگ ...

اتفاقا منم کدو حلوایی میخواستم بدم ولی پیدا نکردم چون فصلش نبود 

بعد راستی آووکادو هم حتما میدم اونا 

ولی اینجا همه جا نیست که 

بعد انقد گرونه 

دونه ای سی تومن 

اره خیلی گرونه من از چیزهایی که انجا میدن و اینجا هست استفاده میکنم

خوشبحال اونا 

خواهرم همه خوراکی های بچش رو ارگانیک میخره

بعد ما اینکه همه چیزمون تراریخته و سرطانزاست

من خیلی دلم میخواد واسه دخترم آووکادو بخرم

2740
خوشبحال اونا  خواهرم همه خوراکی های بچش رو ارگانیک میخره بعد ما اینکه همه چیزمون تراریخته و س ...

اره واقعا من گفتم اگه بشه تو گلدون تو بالکن یه چیزهایی بکارم خودم حداقل کود شمیایی نمیدم سالمتره محصولاتم‌ سبزیهای سوپشو خودم بکارم. الانم شاهی و جعفری و تره و نعنا دارم