2733
2734
عنوان

خیانت در رابطه، چرا خیانت پیش میاد؟(کاربر آقاست)

| مشاهده متن کامل بحث + 3674 بازدید | 143 پست
پس باید طرف مقابلتون خودش رو آماده کنه واسه اینکه یه سری چیزا رو بپذیره

بله دقیقن

یک واقعیتی که هست اینه که همه روابط همینطور هستن. در طرف مقابل ما گاهی ویژگی هایی هست که با خواسته ما سازگار نیست، فرق ترنس ها با بقیه اینه ک  این ویژگی ها درشون ابعاد جنسی داره.

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
بله دقیقن یک واقعیتی که هست اینه که همه روابط همینطور هستن. در طرف مقابل ما گاهی ویژگی هایی هست که ...

ولی فک میکنم تو ایران خصوصا تو شهرستان ها بازم نگاه اطرافیان مناسب نیست

خصوصا اگه ازدواج کنن خانواده ی همسر

بهترین گزینه مهاجرته

درست زمانی که ناامید میشوی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی فک میکنم تو ایران خصوصا تو شهرستان ها بازم نگاه اطرافیان مناسب نیست خصوصا اگه ازدواج کنن خانواد ...

کاملن درسته

من شخصن مهاجرت نکردم چون ما زندگی مستقلی از خانواده خودم و خانواده خانومم داریم. من به ندرت بعد از عمل به کسی گفتم که عمل کردم و کلن حرفشو زیاد نمی زنیم مخصوصن تو محل کار. ولی مادر خانومم خیلی مهربونه و با اینکه براش عجیب و غیرعادیه خیلی محبتش برام باارزشه. علاوه بر اون پدر خودمم هست که اگر حمایتش نبود شاید تا الان دست کشیده بودم از همه چی

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
کاملن درسته من شخصن مهاجرت نکردم چون ما زندگی مستقلی از خانواده خودم و خانواده خانومم داریم. من به ...

خدا ان شالله کمکتون کنه و خوش بخت باشین

فامیل مام خیلی دوس داشتنیه

و اطرافیانش همه پذیرفتن و  حمایتش کردن

خودشم خیلی راحت همه جا ظاهر شد

البته قراره مهاجرت کنه

گفته بودن تو که میخوای مهاجرت کنی

نذار کسی بفهمه این کارو کردی

گفت اتفاقا میخوام به دید همه مرد بشم بعد برم

شجاع بود  بنظرم

درست زمانی که ناامید میشوی 
2728
خدا ان شالله کمکتون کنه و خوش بخت باشین فامیل مام خیلی دوس داشتنیه و اطرافیانش همه پذیرفتن و   ...

لطف دارین. سلامت باشید خواهر گلم🌷

بزارید خودم بهتون بگم چ دردشونه ملت ما عادت کردن ب دوس پسر دوس دختر داشتن تو این روابطم تو از هم دو ...

اسمت گربه ی بوره،ولی عکست یه گربه ی سیاهه😁 خیلی بامزه ان😂

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
اسمت گربه ی بوره،ولی عکست یه گربه ی سیاهه😁 خیلی بامزه ان😂

امضامو بخونی دگ نمیخندی😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2738