2733
2734
عنوان

نامزدم مچ داداشم رو خوابوند داداشم خیلی پکره

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 29 پست

به داداشت بگو ادم به محتوای عقلش باید بنازه و باهاش سرفراز بشه وتقویتش کنه  نه زور بازوش 

برتری انسان به عقل و شعور و دانشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ای ننه بچم....آقایون یکم‌براشون اهمیت داره ک‌جلوی خواهر زاده ها برادر زاده ها و بچه هاشون غرور و قدرتمندیشون حفظ بشه انگاری با مچ انداختنه حس کرده پیش خواهرزاده هاش کم اورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس می کنن ضایع شدن ! ب خاطر همین بهشون برخورده

از کوجا فهمیدی؟🤔چقد باهوشی😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
برادرم ۲۶ نامزدم ۳۶

سنشم خیلی کم نیست که غرورش زیاد باشه

من باشم یه کاری میکنم همه این مسئله رو امشب فراموش کنن و یه موضوعی مطرح میکنم همه باهاش سرگرم بشن

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
مسغره م کردی الان ؟؟😒😅

نه شوخی کردم😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2740
نه شوخی کردم😁

پشت هر شوخی ؛ یه چیز جدی هست 😂

دیدی اینایی ک از هیچی ، همه چی  می سازن  و منتظرن یکی یه چی بگه و کشش بدن و بهشون بربخوره 😁😁

چند مدت بود ندیده بودم تون ... جاتون خالی بود ❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
پشت هر شوخی ؛ یه چیز جدی هست 😂 دیدی اینایی ک از هیچی ، همه چی  می سازن  و منتظرن یکی یه ...

اون آدمایی که شما میگی تو سایت زیادن بعدش به خدا واگذار میکنن یه چهار تا متاسفم براتم میبندن به ریشمون😂

قاعدتا بین دوستامون یه چیزی که همه میدونن رو دوباره میگن میگیم از کوجا فهمیدی😁شوخیه والا 

همیشه هستم ولی اکثرا میگن کجایی نیستی ندیدمت😂

مرسی❤

2706