2737
2739
عنوان

شما چطوری بچه میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 102 پست
نه عزیزم اینم نیست  همسر منم دهه شصتیه خداروشکر همشم داشت

به هر حال رقابت خیلی سخت و امکانات خیلی کم بود همسر شما فقط یه نمونه س بقیه ی جامعه موضوع غیرقابل انکاریه که سالهای سال هم اثراتش رو تو جامعه خواهیم دید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم

چشمت بی بلا 😘 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
خدا گفته وقتی ندارید بچه بیارید؟وقتی نمیتونین مادر خوبی باشین بچه بیارین؟

تو نداری نیار. مادر خوبی نیستی نیار.

خلاص.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
2731
تو نداری نیار. مادر خوبی نیستی نیار. خلاص.

عزيزم كسي اينجا نخاست براي كسي تعيين تكليف كنه كه

شما داري و مادر نمونه سال هستي ١٠تا بيار.

دعوا نكنين مهربون باشين باهم، با تفاوت ها بايد كنار اومد

عزيزم كسي اينجا نخاست براي كسي تعيين تكليف كنه كه شما داري و مادر نمونه سال هستي ١٠تا بيار. دعوا ن ...

کسی هم ازشما نخواست پست منو جواب بدید.

تو این زمونه دیگ نداری وجود نداره مطمعن باش.

بعدم منو خدا یدونشو بده ده تاش پیشکش .....

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
تک فرزندی اصلا خوب نیست چون هر کس در نهایت خودش و خانوادش میمونه، آدم وقتی سنش میره بالا دیگه همش با ...

اون دو تا جمله آخرت همیشه مثل پتک کوبیده میشه تو سرم . دیوونه شدم بس که فکر کردم بچه بیارم یا نه. نمیدونم چرا نمی تونم خودمو قانع کنم بیارم بچه م الان خیلی مشکل عصبی داره میترسم بچه بیارم مشکلاتم چند برابر بشه

اون دو تا جمله آخرت همیشه مثل پتک کوبیده میشه تو سرم . دیوونه شدم بس که فکر کردم بچه بیارم یا نه. نم ...

به نظرم اگه شرایط متوسطی هم داری بذار بیار،  یه دختر عمه دارم امسال کنکوریه، عمم همیشه میاد خونمون ناراحته که با دخترش بحثش شده،  میگه دخترم بهم میگه شما منو بدبخت کردید هیچ کسو ندارم 

اگه شرایطت وااااقعا جور نیست،  چه از نظر مالی چه همسرت دیگه مجبوری بیخیال شی بعدا براش توضیح بدی که چی شد یکی یه دونه شدی 

جواب احمق ها رو نمیدم 😂
2738
اون دو تا جمله آخرت همیشه مثل پتک کوبیده میشه تو سرم . دیوونه شدم بس که فکر کردم بچه بیارم یا نه. نم ...

بعدم بچه ها با هم بزرگ میشن، بچه ای که صبح تا شب تنهاس و مثلا سرش تو بازی گوشیه اگه خواهر یا برادر کوچیکی داشته باشه، با ذوق از اون مراقبت میکنه،  مسئولیت پذیر میشه،  احساس میکنه باید به اون چیزای خوبو یاد بده و خودشم اون کارا رو میکنه 

جواب احمق ها رو نمیدم 😂
تو نداری نیار. مادر خوبی نیستی نیار. خلاص.

این چه طرز حرف زدنه؟کسی که مادر خوبی باشه و تمکن مالی داشته باشه میدونه باید برا خودشم وقت بذاره تا بتونه مادر خوبی باشه چهارپنج تا بچه دور خودش جمع نمیکنه ضمنا اینجا بحث سر اونهایی هس که وضعیت مالی خوبی ندارن ولی اصرار دارن بچه دار بشن اعصاب ندارن ولی بچه دار میشن درست تاپیک رو بخون 

ما دوتا بچه هستيم

وضع مالي پدرم هم خوبه

داداشم كه بچه دومه هميشه به بابام ميگه اگه يكدونه فقط بچه داشتي امكانات همون يكي دوبرابر الان بود

خودتم ماشين بهتر زير پات بود.

منم كلا قبلا بابام هرچي ميگفت واسه كارامون يا هزينه هامون بهش ميگفتم ميخاستي بابا نشي مگه من گفتم بچه دار شي.

به اينا هم فك كن استارتر