2737
2734
عنوان

خانما کتابایی برای بالا بردن اطلاعات عمومی معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 19 پست

متن صریح قران

کتابی ندیدم که مانند قران تمام نیازهای امروزمون رو گفته باشه و قابل اعتمادتر باشه

کتابی هست که پاسخ تمام سوال ها رو تو خودش داره و هر کی بلدش نباشه با این که مابقی کتاب ها رو از بر باشه باز هم جاهل و گمراه هست.

نظر شخصیم هست قصد توهین و این چیزا ندارم

متن صریح قران کتابی ندیدم که مانند قران تمام نیازهای امروزمون رو گفته باشه و قابل اعتمادتر باشه کت ...

ادم باید خیلی درکش بالا باشه ک متوجه باشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا؟

تو سایت سی بوک اسم انتشارات سایان رو جستجو کنید. این انتشارات در مورد موضوعات زیادی دایره المعارف چاپ کرده مثل فضا، تاریخ، جانوران و غیره

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

من خودم کلاس تفسیر قران رو خیییلی دوس دادم با قران خیلی ارامش میگیرم ولی متاسفانه تو محلمون نداره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
ادم باید خیلی درکش بالا باشه ک متوجه باشه

نه خودم وقتی تو کتاب خونم دنبال کتاب جدید میگشتم برای خوندن چشمم بهش خود می خواستم تا از کتاب خونه کتاب بگیرم یه رمان معروف رو دوباره بخونم ولی گفتم بزار چند صفحه از قران رو بخونم ببینم چی میگه و از خدا خواستم حجاب بین من و قران رو برداره

خدا قران رو برای انسان فرستاد. واقعا چیز عجیبی توش نیست که قابل فهم نباشه برعکس خیلی راحت و جذاب