2733
2734
عنوان

احساس میکنم حاملم 😬🙊🙊🙊🙊🙊🙊

| مشاهده متن کامل بحث + 2512 بازدید | 83 پست
مامانم میگه درستو ادامه بده بچه پیرت میکنه دست و پاتو میبنده  خودش فرهنگیه و با توجه ب تجربه ه ...

عزیزم من دانشجو ام تو فکر بچه ام هستم البته هرکسی عقایدی داره چون گفتی بچه دوس داری اینارو بهت گفتم

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
خوب خوبه، اگرم‌ فعلا تصمیم به بارداری ندارید ی چکاب کامل برو خیالت راحت شه. البته روز ۱۲،۱۳ دوره ات ...

باشه چشم

مرسی مهربون بابت راهنماییات😍😍😍

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه چشم مرسی مهربون بابت راهنماییات😍😍😍

قربونت عزیزم ایشالا موفق باشی

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
قربونت عزیزم ایشالا موفق باشی

انشالله تو رو هم با تاپیک بارداری اینجا ببینم😍😍

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
2728
اعتماد نکن من سونواز وبی بی منفی بودحسم شدیدا میگف حاملمدیگ بیخیال شدم بعدچندهفته بی بی زدم الکی ال ...

لطفا خوب توضیح بدین متوجه نشدم الان باردارین؟ ،من دیروز رفتم ای یو دی گذاشتم 

اعتماد نکن من سونواز وبی بی منفی بودحسم شدیدا میگف حاملمدیگ بیخیال شدم بعدچندهفته بی بی زدم الکی ال ...

عزیزم من یه روز قبل و یه روز بعد از موعدم ک میشد امروز بی بی زدم منفی شد

اما حسم میگه حامله ام

ممکنه اشتباه شده باشه و زود بی بی زده باشم؟

امروز15/16 روز از اقدامم میگذره

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
عزیزم من یه روز قبل و یه روز بعد از موعدم ک میشد امروز بی بی زدم منفی شد اما حسم میگه حامله ام ممک ...

سلام مبگم ارمایش خون سونوگرافی وبی بی منفی بودولی مت حامله بودم

خدایا بخاطر همه چی شکر
2738