2737
2739

نميدونم هر چي برا بچه ميگم قبول نميكنه روم نميشه به كسي هم بگم 

ميترسم به مادرش بگم مسايل خصوصيمونو به خودش اجازه اظهار نظر و دخالت هاي بيجا بده 

از طرفي ازدواج فاميلي هست خوب و بد بشه بگن خودت خواستي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم هر چي برا بچه ميگم قبول نميكنه روم نميشه به كسي هم بگم  ميترسم به مادرش بگم مسايل خصوص ...

بگو منم به اندازه ی تو در این زندگی سهم دارم. شما سر کار میری بیرون خونه ای سرت گرمه. من صبح تا شب تو خونه به درو دیوار نگاه می کنم هزار جور فکر و خیال میکنم فردا افسردگی بگیرم اونوقت باید متوجه من بشی؟؟؟ بعدشم جدی بپرس چرا نمیخواد الان بچه دار بشین. مالیه ؟ یا مشکلی داره ؟ یا چیزی هست ک تو نمیدونی ؟ یا هررررچی .. باید باید باید با تو در موردش صحبت کنه. 

الهی روا مدار ک پنهان ما، از پیدای ما ناستوده تر باشد؛ و در ورای صورتی زیبای ما، سیرتی زشت و ناهموار نهان باشد. یا الرحم الراحمین(بخشی از دعای هشتم صحیفه ی سجادیه)
2731
ميگه مالي ولي دروغ ميگه ما وضعمون خوبه تقريباً تازشم يه بچه رو من بايد داشته باشيم دير يا زود  ...

منم حدس میزنم یه چیزی هست که مهمتره. از چی مترسه ؟ اگه می ترسید چرا ازداج فامیلی کرد؟ خب برید دکتر. تازه مگه نسبتتون چقدر نزدیکه؟ اینا ک حل میشه اینهمه دکتر و متخصص ریخته برا همین چیزا ... به جای اینکه خودش و شما رو اذیت کنه و زمان رو از دست بدید دست به کار بشید. بعضی وقتا ترس از انجام دادن باعث میشه یک عمر عقب بیفتی

الهی روا مدار ک پنهان ما، از پیدای ما ناستوده تر باشد؛ و در ورای صورتی زیبای ما، سیرتی زشت و ناهموار نهان باشد. یا الرحم الراحمین(بخشی از دعای هشتم صحیفه ی سجادیه)