2737
2734
عنوان

تب و لرز بعد از انتقال جنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 27559 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انتقالت مثبت شد  منم هی انگار اب یخ میریزن توم موهای بدنم سیخ میشه روز 6 انتقالم

اره عزیزم.اگه علائم تب و لرز و داری مثبت شدی.منکه اینجوری بودم.همش میلرزیدم.من روز پنجم انتقال بی بی چک زدم یک هاله یه خیلی خیلی خیلی محو انداخت

خدایاشکرت.
2728
اره عزیزم.اگه علائم تب و لرز و داری مثبت شدی.منکه اینجوری بودم.همش میلرزیدم.من روز پنجم انتقال بی بی ...

وای خداکنه دعا کن واسم من که جنینم دیگه ندارم

همش لرزم میگیره بعد گرمم میشه عرق میکنم تروخدا واسم دعا کن

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2738
عزیزم شما هم امپول اچ سی جی زدی روز انتقال؟؟

من روز هشت لرز خیلی شدید داشتم دو بار

بعضی اوقاتم پاهام یخ میکنه .کشاله رانم هم ار روز پنجم شدید درد میکنه میگیره ول میکنه.

امروز روز نهم انتقالم بی بی چک زدم منفی بود...

به نظرت .اگه منفی  ام پس این علائم چیه .ایا ممکنه روز ۱۴مثبت بشه ..

البته مبارکتون باشه انشاالله سالم بغلش کنی نی نیت رو عزیزم.التماس دعا

من روز هشت لرز خیلی شدید داشتم دو بار بعضی اوقاتم پاهام یخ میکنه .کشاله رانم هم ار روز پنجم ش ...

سلام منم روز ۱۳ انتقالم امروز

روز ۱۰ بیبی چک زدم منفی بود 

پاهای منم همش سرده و عرق میکنه 

روز ۵‌یا ۶ انتقالم بود همه استخوانام درد میکرد و تب داشتم ودی فرداش خوب شدم بنظرت جنین دفع شده واسه همون اونجوری بودم؟؟؟ 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
سلام منم روز ۱۳ انتقالم امروز روز ۱۰ بیبی چک زدم منفی بود  پاهای منم همش سرده و عرق میکنه&nbs ...

سلام عزیزم.انشاالله که جواب ازمایشتت مثبت بوده باشه گلم ..

علائم زیاد مهم نیست .خیلی ها بدون علائم مثبت شدن 

مهم ازمایشه

اره عزیزم.اگه علائم تب و لرز و داری مثبت شدی.منکه اینجوری بودم.همش میلرزیدم.من روز پنجم انتقال بی بی ...

سلام نمیدونم میبینین یا نه من کلا تو تب بودم از اول انتقال دیشب روز پنجمم بود تو خواب یه لرز کوچیک کردم عین لرز قبل پرید خیلی ترسیدم شمام همین بودین؟؟؟جنین بلاست داشتین ؟؟کاش ببینی سوالمو