2733
2739
عنوان

چرا جذبش میکنم دفع میشه بدتر؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 58 پست

سلام عزبزم .من تو تاپیکمم اگه مطالعه کرده باشی نوشتم که دو مورد اگه برای خانمها پیش بیاد با صرفا سیاست و اینها نمیشه حلش کرد.یکی خیانت و یکی کتک زدن .

چون در هر دوی این موارد به شدت حریم و احترام تون بین هم میشکنه و راحت جمع نمیشه شکسته هاش.هم زمان بر هستش و هم صبر و انرژی دو طرفه میخواد.صبر و انرژی دو طرفه یعنی فقط تو سیاست به خرج بدی حل نمیشه و شوهرتم باید همکاری کنه و شوهر چه زمانی همکاری میکنه ؟ زمانی که به مشاور و روانپزشک مراجعه بشه و شوهرت بپذیره باید تغییر کنه.تو موارد دیگه زن خیلی میتونه رفتارش راهگشا باشه به غیر از این دو.

تو تاپیک های قبلیت خوندم که چیزی وقت نیست ازدواج کردی ولی زیاد کتک خوردی.عزبزم بچه دار که اصلا نشو که خودت و بچه ت را بدبخت کنی این یک.دوم اینکه باید بری خونه پدر و مادرت و برای شوهرتم نامه بنویسی با مهربونی که من خیلی سعی کردم کنارت باشم و زندگی مون را بسازم ولی کتک زدن هات امیدم را گرفت چون اگه با این حساب بچه ای بخواد بیاد تو زندگی مون اصلا نمیتونه زندگی خوبی با وجود پدر عصبیش داشته باشه.بهش بگی باید کنترل خشم یاد بگیره و مشاوره برید و اگه قبول نکرد تو هم ادامه نمیدی زندگیتون رو....استارتر عزیزم باید دست بزن های شوهرت را همین الان جدی بگیری .شوهرت کنترل خشم نداره.میدونی که همه روانشناسان و مشاوران خانواده میگن مردی که کنترل خشم نداره را نباید باهاش زندگی کرد.نمیگم طلاق بگیری.میگم یه مشاوره پیدا کنی و شوهرتم بگی باهات بیاد و تو ابن مدت خونه پدرت باشی.اگه شوهرت قبول نکرد هم نترس.تا زمانیکه قبول نکرده پای حرفت بمون.ابن راهکار درستیه.ولی خب اگه زن وابسته ای هستی و ترس از دست دادن داری ، کمکی نمیشه بهت کرد و بهتره اصلا این کارها که گفتم را نکنی چون اوضاع بدتر میشه.باید تصمیم بگیری که تا وقتی  شوهرت نیومد روانپزشک و مشاور ، از مواضعت کوتاه نیای.میتونی؟

ضمنا محبت کردن الان معلومه جواب نمیده بهت.چون پایه های رابطه تون اشتباهه.

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وشاید قبول نکنین.ولی68درصد این مشکلات مقصر شما هستین مطمئن باشین اگ بایکی دیگر ازدواج میکرد رفتارتش ...

من تاپیکای شمارو خوندم مثل اینکه شوهر شماهم عصبیه نه در حد مال من ولی مشخص بود ازش راضی نیستین

به من گفتین 70درصد مقصر منم،و اگر با زن دیکه ای ازدواج میکرد اصلن این رفتارارو نداشت

فک کردم روانشناس هستین و زندگی و قلق شوهرتون و افسار همه چی دستتونه 

ولی الان جا داره بگم شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره

منم منتظرم شرایطم درست شه اقدام کنم، ولی از بعدشم میترسم که تنها بمونم یا گیر آدم بدتری بیفتم

خدا بزرگه این احتمالاتم هست اما لاقل تنها باشه ادم بهتر از اینه کنار ادمی باشی که قدرت نمیدونه . ادم کم میاره میشه از تمام انسانیت ادم بودنمون بگذریم . که فقط بخاطر ترس از اینده نامعلوم بمونیم و عذاب بکشیم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2728
سلام عزبزم .من تو تاپیکمم اگه مطالعه کرده باشی نوشتم که دو مورد اگه برای خانمها پیش بیاد با صرفا سیا ...

مشاوره رفتیم و بهش گفته مشکل از اونه

حتی بهش گفت همچین دختری که اینهمه پات مونده و بعد ازدواجم با این همه مشکلات هنوز داره تلاش میکنه زندکیو حفظ کنه باید خییلی قدرشو بدونی و کم پیدا میشه 

اما میاد خونه میگه با مشاورا همدستی،یا میگه مشاوره کیه من خودم مشاورم،قبول نداره حرف مشاورو چون به ضررشه به غرورش برمیخوره

مشاوره رفتیم و بهش گفته مشکل از اونه حتی بهش گفت همچین دختری که اینهمه پات مونده و بعد ازدواجم با ا ...

شوهر منم همینه . خودش عقل کل عالم میدونه .

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2738
گفتم ک حرفمو قبول نمیکنین

هر دو نظر منو بخونین لطفا

دفعه اول که قبول کردمو به حرفاتون علاقمند شدم که بدنم ایراد کارم کجاس دیدم خودتون هم  گفتین بخاطر همسرتون عصبی شدین و لحتمال ام اس دارین

منم خودم همش دست و پام خواب میره میدونم از اعصاب خرابمه که مسببش شوهرمه،نشون به این نشون که تو این یکی دوسال موهام کلییی سفید شده

ولی انتظار نداشتم کسی که ادعای راه بلدی میکنه و منو میکوبع خودش هم مشکلاتی ازین قبیل داره و عین من مشکوک به ام اسه

میتونم بهت بگم طلاق بگیر چون بچه نداری،اما راه حل خوبی نیس چون گفتی نه کار داری نه خونوادت پشتت میگیرن،در این حال وقتی طلاق بگیری پشیمون میشی،یا حتی اگ بری پیش خونوادت کمترین نصیحت ازشون دلخور میشی ومیگی درکم نمیکنین وباخودتون میگین اگ پیشش میموندم بهتر بود،من طلاق  رو الان راه حل خوبی نمیدونم بذار زمان بگذره دلیل جمع کن بعد خودت رو پاهات وایسا اگ دادگاه دید باقدرت جواب میدی ودلیل داری همه چی بنفع تویه

اللهم صل على محمد وال محمد
یعنی کسی ک میدونه وراه حل بلده شدضعیف:!یاکسی ک مثل شماست وشمارا درک میکنه میشه ادم خورده؟!

اگه راه بلدین پس چرا زندگی شما هم ظاهرا مشکل داره؟

شما منو میکوبی بخاطر رفتار شوهرم منو مقصر میدونی و راه بلد معرفی میکنی خودتو بعد خودتم مثل منی؟