2733
2739
عنوان

کار مند بانک حقوقش چقده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 28 پست
حقوقشون سه و نیم ولی مزایااعالی دارن در سال سه ماه حقوق اضافه میدن یعنی بجای 12ماه در سال 15 تا حقو ...

موسسه های اعتباری مثل کوثر هم اینطوره؟

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
نفت مثل سابق نیست ولی  بانکیا وام کم بهره زیاد انواع پاداش و عیدی خوب و پاداش بستن حساب هر 6 م ...

نه عزيزم نصف خانواده من نفت هستند . بدون شك عاليه البته من از مزاياي بانك خبر ندارم ولي ميدونم  شركت نفت واقعا عاليه . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفت مثل سابق نیست ولی  بانکیا وام کم بهره زیاد انواع پاداش و عیدی خوب و پاداش بستن حساب هر 6 م ...

والا همین الانم بدنیس خونه ک میدن بخوان مسافرت شهردیگه ای برن رایگان میبرن میارن. تابستوناهم ک سفردارن برامشهد همدان واینجورشهرا با هتل . فروشگاه هم دارن میتونن هرچقدر ک میخوان قسطی جنس بردارن 😐خوشبحالشون

2731
نه عزيزم نصف خانواده من نفت هستند . بدون شك عاليه البته من از مزاياي بانك خبر ندارم ولي ميدونم   ...

اتفاقا اون یکی داداشم پتروشیمی.

ولی باز بانکیه بهترشه.البته اینم قبول دارن داداشم ۲۰ ساله توبانک کار میکنه.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
همیشگی نیست  درعوضش  همشون سنای  بالا مریضن

شركت نفت مزاياي بازنشستگيش هم خوبه . استخر و رستوران و هتل و مسافرت رو دارند وام هم دارند . حقوقهاي بازنشستگيش هم خوبه 

نه عزيزم نصف خانواده من نفت هستند . بدون شك عاليه البته من از مزاياي بانك خبر ندارم ولي ميدونم   ...

ولی کار روی سکوی نفتی بعد از قواصی زیردریایی سخت ترین شغل هست

نوش جونشون زحمت میکشن 

جماعت؛ من دیگه حوصله ندارم ....به خوب امید و از بد گله ندارم!
حقوقشون سه و نیم ولی مزایااعالی دارن در سال سه ماه حقوق اضافه میدن یعنی بجای 12ماه در سال 15 تا حقو ...

خیلی خوبه.

خوشمان آمد.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2740
اتفاقا اون یکی داداشم پتروشیمی. ولی باز بانکیه بهترشه.البته اینم قبول دارن داداشم ۲۰ ساله توبانک کا ...

من بانكي تو خانواده نداريم براي همين اظهار نظر نميتونم بكنم 

ولی کار روی سکوی نفتی بعد از قواصی زیردریایی سخت ترین شغل هست نوش جونشون زحمت میکشن 

بله واقعا بعضي جاهاي شركت نفت پرسنلشون جونشون رو كف دستشون گرفتند . خصوصا سكوهاي نفتي . من همش نگران اينم كه يه وقت جنگ راه نندازه اين ترامپ . نزديكترين و دسترسي ترين هدفها ميشه همون سكوهاي نفتي . داداش منم اونجاست

بله واقعا بعضي جاهاي شركت نفت پرسنلشون جونشون رو كف دستشون گرفتند . خصوصا سكوهاي نفتي . من همش نگران ...

همینطوره

نمیخوام دلتونو خالی کنم ولی سکوهای بارگیری جزیره خارک به تعداد روز های جنگ مورد تهاجم عراق گرفت

یعنی هشت سال هر روز حمله شد بهشون

ولی جنگ نمیشه اصلا

و بشه هم با سکوها کار ندارن میرن سمت نظامی ها

جماعت؛ من دیگه حوصله ندارم ....به خوب امید و از بد گله ندارم!

هیییی همسر من رییس بانکه ولی سطح حقوقیش خیلی پایینه چون بانک دولتی نیستن .قراره ادغام بشن و بشن کارمند بانک سپه 

اگه خدا بخواد زندگیمون از این رو به اون رو میشه 

منم کارمندم ولی باز با دوتا حقوق به چیزی نمیرسیم 

البته اینم بگم بعصی کارمتدای بانک رشوه میگیرن برای همینم وضعشون توپه 

یه دوستی دارم شوهرش کارمند بانک ملیه یعنی همش مسافرتهای خارجی لباس و مدل و ....ولی ما همیشه هشتمون گرو نهمونه 

شركت نفت مزاياي بازنشستگيش هم خوبه . استخر و رستوران و هتل و مسافرت رو دارند وام هم دارند . حقوقهاي ...

منم  خانوادم   تو شرکت نفت هستن  مزایاش عالیه  ولی  میگم  تو سن بالا همه به خاطر این مواد شیمیایی به مشکل میخورن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم