2733
2739
عنوان

اگه یه روز بفهمین

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام رز جون خوبی،خیلی بیمعرفتی،تو تاپیک عاطی دیدم خبری ازت نیست،تازه فهمیدم منفی شدی،چی بگم عزیزم ناراحت شدم،برو انشأالله ب فکر همون رحم اجاره شو،انشالله ایندفه مامان شی،یعنی این اندمتر راهی نداره برا بالا!

سلام رز جون خوبی،خیلی بیمعرفتی،تو تاپیک عاطی دیدم خبری ازت نیست،تازه فهمیدم منفی شدی،چی بگم عزیزم نا ...

سلام عزیزم..من دارو هامو قطع کردم ولی هنوز پری نیومده.. زنگ زدم مرکز گفتن اگه تا شنبه ..یکشنبه پری نشدم دوباره برم آرمایش...نمدونم چی میشه...ولی میدونم اگه برسه به رحم اجاره ای برای من یعنی آخر خط...چون نه خودم اینکارو دوست دارم نه همسرم

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
سلام عزیزم..من دارو هامو قطع کردم ولی هنوز پری نیومده.. زنگ زدم مرکز گفتن اگه تا شنبه ..یکشنبه پری ن ...

میدونم چی میگی،خیلی سخته،ماها ک مشکل نازایی داریم خوب هم دیگه رو درک میکنیم،با امید برو جلو،ناامید نشی عزیزم،انشالله کارات خوب پیش بره

سلام عزیزم..من دارو هامو قطع کردم ولی هنوز پری نیومده.. زنگ زدم مرکز گفتن اگه تا شنبه ..یکشنبه پری ن ...

کی باید آزمایش بدی!الان چند روزه داروهاتو قطع کردی!ای خدا جان چی میشه یه معجزه شه،منو تو جریان بذاری چی شد عزیزم

2738
کی باید آزمایش بدی!الان چند روزه داروهاتو قطع کردی!ای خدا جان چی میشه یه معجزه شه،منو تو جریان بذاری ...

گفته شنبه..یکشنبه ...برم آزمایش...دیگه تا خدا چی بخواد..

حتما عزیزم ..هر چی شد به شما هم خبر میدم

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
سلام عزیزم ازمایش ندادی!

نه.اخه هیچ علائمی ندارم...نمدونم چیکار کنم😢

ای بابا،مگه علاعم باید داشت!

سلام شقایق عزیزم...یه چند روزی نبودم....اومدم بگم بالاخره منم معجزه خدا رو دیدم😢بخدا اصلا باورم نمیشد ..به اصرار همسرم رفتم آزمایش دادم...ولی اینقدر ناامید بودم که نرفتم جوابو بگیرم...یه دفعه دیدم همسرم زنگ زده میگه 349مثبته یا منفی؟؟یعنی نمیدونی چه حالی داشتم اصلا رو ابرا بودم باورم نمیشد خدا بالاخره صدامو شنیده..اینقد جیغ زدمو گریه کردم که نگو...دکترم گفته باید دوباره تکرارش کنم.. خیلی میترسم ..برام دلا کن...