2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 24 پست
من از همون شب اول بازش گذاشتم چند شب ساعت گوشیم رو گذاشتم هر دوساعت بیدار میشدم میبردمش دستشویی بعدش ...

دخترم شبها بیدار نمیشه. یکبار این کار رو کردم کلی گریه کرد. 

میشه بگی چجوری یادش دادی

یه روز صبح پوشکش رو باز کردم گفتم امروز پوشک نداری هر موقع جیش داشتی به مامان بگو. خودم هم هر نیم ساعت یکبار ساعت کوک کردم و میبردمش.

هر موقع تو سرویس جیش میکرد بهش برچسب میدادم و تو دستشویی میچسبوند.( اینطوری با ذوق بیشتری میومد دستشویی)

همون روز اول یکبار جیشش ریخت (شورت اموزشی یا پارچه نگداشته بودم و کامل جیشش راه افتاد رو پاش )

بهش گفتم این جیشت بود. از این به بعد باید بری دستشویی برچسب بگیری. تا یک هفته خودم میبردمش و از هفته دوم دیگه خودش میگه جیش دارم. واسه پی پی هم فروردین که از پوشک گرفته بودمش یاد گرفته بود که چطوری کنترل کنه.

فقط یه مورد مهم اینه که از کهنه تولباس زیر یا شورت اموزشی استفاده نکنی تا اولین قطره های ادراری که میاد رو احساس کنه و خودش رو کنترل کنه. (این رو یه روانشناس کودک بهم توصیه کرد) به هیچ وجه هم دعواش نکن. و البته اگر جیشش ریخت نگو عیبی نداره، فقط با جدیت بگو که باید از این به بعد جیشش رو تو دستشویی بکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از روان شناس کودک پرسیدم گفت خواب بعد از ظهر خواب شب و بیرون رفتن پوشک باشه.پی پی رو هم میگه

خوب تا کی ؟من فقط شب ها مشکل دارم خواب ظهرش یکساعته قبلش میره دستشویی. جیشش نمیریزه..واسه بیرون رفتن هم که سر تایم بهمون میگه ما هم میبرمش 

اگه زیاد توی رختخواب قل نمیخوره این ور اون ور نمیره بازش بزار یه دشکچه نایلونی بنداز زیرش که اگر هم جیش کرد رختخوابش کثیف نشه .پسر من که شب این طرف میخوابونمش صبح از یه جای دیگه سر در میاره اینقد که غلت میزنه جرات ندارم بازش بزارم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
بد خواب نمیشد بیدارش میکردی یا لج کنه جیش نکنه

نه اصلا چشماشو درست باز نمیکرد همینجوری خوابالو جیش میکرد بعدشم تا میذارشتم تو جاش زود میخوابید

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
ای جان 😍😍😍چ نعمتی

مرسی عزیزم 

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
2740
نه اصلا چشماشو درست باز نمیکرد همینجوری خوابالو جیش میکرد بعدشم تا میذارشتم تو جاش زود میخوابید

خیلی خوبه دختر من میگه ولم کن خوابم میاد ..اگر بغلش کنم جیغ میزنه 😑😑

بچه منم دوسالگی آمادگیش نداشت همکاری نکرد دوباره پوشکش کردم چهارماه بعد دوباره امتحان کردم دو سه روز ...

البته دختر من فعلاا خوب حرف نمیزنه فقط کلمه میگه .از اونجایی که رنگارو دوروزه یاد گرفت اقدام کردم . شدیدا هم میسوزه مجبورم پوشکش نکنم