2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😃😘فداتشم ناراحت نشو من خیلی بد غذام

😎من ناراحت نمیشم که مثلا داشتم کلاس میومدم جون عمم😁ولی واقعا چیز خوبیه بابابزرگ من خاویار اصل میخره خام میخوره از اونایی که ممنوعه سیاه هست عین زهرماره مزش لامصب😐😐

طرز  تهیه  این شیرینی رو لطفا میدین ؟

۱۵۰گرم کره رو با دوسوم لیوان پودرقند، با همزن میزنیم تا کرم رنگ شه، بعد یدونه تخم مرغو با وانیل بهش اضافه میکنیم با یکم گلاب، دوباره با همزن میزنیم

بعد بهش دو تا سه لیوان ارد اضافه میکنیمو بادست هم میزنیم،یه خمیری بدست میاد که نباید بدست بچسبه، بعد خمیرو میذاریم تو پلاستیک فریزرو نیم ساعت میذاریم تو یخچال، وقتی دراوردیم ازخمیر اندازه یه گردو برداشته تودست لوله میکنیم دوسرشو بهم میچسبونیم مث اشک شه، بعد تو فر۱۷۰درجه، مدت ۲۰دیقه تانیم ساعت، وقتیم از فردراوردیم اون تهشو میزنیم تو شکلات اب شده بعدشم تو پودرپسته یا پودرنارگیل

من خمیرو سه قسمت کردم، یکمشو پودرکاکائو زدم، یکم ساده، یه قسمتشم زعفرون

اون یکی خمیرم همونه، فقط اندازه گردو برداشته، توکف دست صاف میکنیم، با چاقو چارتا بعلاوه روش میندازیم، بعدشم وقتی پخت، روش شکلاتو پودر نارگیل میریزیم

2731
چیکار میکنین که وا نمیره  منو شوهرم هرکاری میکنیم وا میره حتی از خود کبابی ها گوشت آماده شو گر ...

گوشتش تازه باشه وا نمیره اب  پیاز قشنگ گرفته بشه تازه ما اگه گوشت یخی باشه جوش شیرین می‌زنیم تقریبا پای ثابت مهمونی کوبیده است ولی شوهرم نمی‌ذاره عکس بگیرم میگه جلو مهمون زشته خودم روم نمیشه 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من
2740