2733
2734
عنوان

قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 54 پست
من‌به این شماره ۶۱۴۷۹  زنگ زدم آخر سر وصل شدم به اپراتور گفتم اکو قلب جنین بعد یه خانم برداشت ...

اینجاک گفت اصلا وقت نداریم تاخرداد پرشده وقتامون این مرکز طبی کودکانه

من بیمارستان طبی کودکان زنگ زدم ک گفت باید بری الوند ک اونم هزینش۲۳۰هستش

مجبور شدم وقت بگیرم ازکلینک صدر برای شنبه

شما دفترچتون تامین اجتماعیه؟

اخه دفترچه ماتامین اجتماعی وبیممون اسیا قبول میکنه کلینک 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجاک گفت اصلا وقت نداریم تاخرداد پرشده وقتامون این مرکز طبی کودکانه من بیمارستان طبی کودکان زنگ ز ...

اره مرکز بدی کودکان شانسی واسه ۲ خرداد یدونه وقت داشت من گرفتم من ۱۰ روز پیش گرفته بودم آن موقع گفت تا ۱۷ وقت ندارم 

الانم احتمالا وقتشان گرفته شده

واسه کلنیک صدر تو ولیعصر بیمه تکمیلی نیاز نیس فقط تامین اجتماعی باشه قبوله واسه اونجا هم باید از قبل وقت بگیری

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2731
اره مرکز بدی کودکان شانسی واسه ۲ خرداد یدونه وقت داشت من گرفتم من ۱۰ روز پیش گرفته بودم آن موقع گفت ...

اره گفت تااخر خردادپره 

گرفتم از کلینک صدر نوبت برای شنبه ساعت۲ خداروشکر گیرم اومد 

این کلینک کلا برای اکوی قلب جنین یاقسمت خاصی باید برم؟

خداخیرت بده شمارشودادی وگرنه نمیتونستم پیداکنم

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
اره گفت تااخر خردادپره  گرفتم از کلینک صدر نوبت برای شنبه ساعت۲ خداروشکر گیرم اومد  این ...

فدات عزیزم 

هر وقت بهت گفت میری تو طبقه هم کف به یکی از باجه ها بعد میگی اکوی قلب دفترچه رو میدی بهت نوبت میده و میگه باید کجا بری یکم معطلی داره من ۸ رفتم ۱۲ تموم شدم اومدم 

فدات عزیزم  هر وقت بهت گفت میری تو طبقه هم کف به یکی از باجه ها بعد میگی اکوی قلب دفترچه رو می ...

ممنون خیلی لطف کردی 

ان شاالله فرزندتوسالم بغل کنی بحق این روزای عزیز 

موفق باشی

ممنون خیلی لطف کردی  ان شاالله فرزندتوسالم بغل کنی بحق این روزای عزیز  موفق باشی

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ممنون از دعای قشنگت عزیزم 

همچنین شما بسلامتی زایمان کنی و پسرت  بغل بگیری

2738

سلام عزیزم منم الان ۱۷ هفته هستم و اکوی قلب جنین دادم و دکترم گفت یه سوراخ ریز داره قلبش که بعدا برطرف میشه با اکوژن که گفت اونم مهم نیست چون عدد غربالگری اولم عدد nt خوب بود میخواستم ببینم بچه شما سالم و سلامت به دنیا اومد؟خیلی استرس دارم و نگرانم هماتومم دارم استراحت مطلقم دنیا برام جهنم شده

سلام عزیزم منم الان ۱۷ هفته هستم و اکوی قلب جنین دادم و دکترم گفت یه سوراخ ریز داره قلبش که بعدا برط ...

سلام اصلا مشکلی نداره پسرمن این سوراخ رو همه دارن نگران نباش واسه همه بسته میشه تا6سالگی هم وقت داره