2733
2734
عنوان

بیچاره اشواریا راس که گفتن شبیه ایشونن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2656 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از جنوبی؟ روغن مار زدی موهات بهتر شده؟ به منم میگن شبیه هندیایی.

آره جنوبم روغن مار زدم اره خوبن .منک موام مژهام خوبن پرپشت. ولی روغن خوبتر کرد....زیاد چرب نیس واس همی میزنم

2728
واقعا سمت چپی مه لقاس؟ تمام تصوراتمو بهم ریختی🤣🤣

نه این نیست قبلیشو من دیدم اصلا این شکلی نیست کاملا شبیه به الانشه ولی بدون عمل 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
هیچ سلبریتی رو تاحالا خشگل تر از آیشواریا ندیدم

چارلیز ترون 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
2740

هر جفتشون عملن اما آشواریا قبل عمل خییلی داغون بوده فقط یه چشم رنگی داره دماغش پلکاش همه عملیه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

نه شبیه نیست 

واقعا ولی مهلقا عملاش عالی در اومده چه عملایی داره؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

اون اب میوه اس که طبیعیش همه جوره خوبه😀.ولی واقعا اگه عملی هم باشن از این عملی ها هستن که قشنگتر شدن درسته عمل خیلی تاثیر داره قبول دارم ولی باید خود ادم زمینه شو داشته باشه وگرنه خیلی ها هستن که بد عمل قشنگ نشدن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺