2733
2739
عنوان

دعا کردم برای دیگران کارشون شد.اما کار خودم حل نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 26 پست
اگه قابل باشم برای نی نی دارشدنتون آیت الکرسی خوندم لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانم ...

چشم .حتما دعا میکنم.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

اسم بگید دعا کنیم .من سمیه هستم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم براتون حمد میخونم 😊

الهی بزودی زود دامنتون با فرزندان سالم و صالح و خوشگل و خوشقدم سبزشه الهی آمین🌼🌼🌼

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
چشم .حتما دعا میکنم.

چشم وتنتون سلامت 🌸الهی دامنتون سبز شه با فرزندان خوشگل و خوشقدم و سالم و صالح الهی آمین🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2731
کاش برامنم دعاکنی 😔😔😔😔😔

الهی خدا دامن همتون و بخیر سبز کنه خیلی زود.بیاین خبرخوشش و بدین اینجا

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
منم برای هرکس دعاکردم باردارشد.همشونم چند سالی درگیر ناباروری بودن و ناامید.اما خودم اصلااا باردارنش ...

اگه قابل باشم برای نی نی دارشدنتون آیت الکرسی خوندم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالهادعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم🌹🌹⁦

اگه قابل باشم برای نی نی دارشدنتون آیت الکرسی خوندم لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانم ...

ان شاالله خدا دلش و روشن کنه و امید و به زندگیش بیاره دامنش سبز شه.به حق دل رباب

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2740
انشاالله براشماهم بهترین هااتفاق بیفته وحاجت روابشی😍

ان شاالله.دعا کن حال دلم خوب شه آرامش داشته باشم

ان شاالله خدا دلش و روشن کنه و امید و به زندگیش بیاره دامنش سبز شه.به حق دل رباب

ممنونم خداوند مهربان عوض دعای خیرتون رو ب عالیترین نحو بهتون عطاکنند الهی آمین🌼🌼🌼

سمیه جون ازته دل واست دعا کردم گلم خودمم گرفتارم عزیزم ولی خیلی دلم مهربونه واسه هرکی دعا کنم مستجاب میشه الا واسه خودم  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .