2737
2739
همشونو هر هفته میخوردم بچم سالم و باهوش و اینکه ۳۹هفته و ۴روز زایمان کردم

من بچم یازده روز دیر بدنیا اومد هرچی زعفرون خوردم اثر نداشت. بچه تو سی و هفت هفته سه کیلو و سیصد بود بخاطر زیاد موندن مایع آمونیوتیک رفت تو حلقش شد دو و نیم. هر بار رفتیم بیمارستان ماماها گفتن وقتش نرسیده برو فلان وقت بیا

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
برخلاف منی انقد لاغر شدم تازگیا بخاطر بچم. قبلشم لاغر بودم اشتها هم ندارم هیچ قرص اشتهایی هم روم اثر ...

به من آب خالی بده اون وقت چاق شدنمو ببین میشم گوریل انگوری

مادرم شماره نظام مهندسی ندارد ولی از من ویرانه با حرف هایش یک آدم نو میساز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچم یازده روز دیر بدنیا اومد هرچی زعفرون خوردم اثر نداشت. بچه تو سی و هفت هفته سه کیلو و سیصد بود ...

میگم این چیزا تاثیر نداره بایذره زعفرون تو غذا ب بچه چیزی نمیشه بعضیا الکی میترسن من ک خوردم همشو هیچی هم نشد البتع بعضیا بدناشون کلا ضعیفه من لاغرم ولی بدنم قویه تو این چیزا 

هفت هفته نیستم :/ یه پسر یه سال ونیمه دارم💓

حاضرم شرط ببندم هیچ کدوم از شما که هیچی تو ایرانم ثیت نشده هم وزن من. اون روز میگف سنگین ترین بچه ای که تو ایران بدنیا اومد 5/200بود اسمش ثبت شد. حق منو خوردن من 6کیلو بودم. اومدم به مامانم گفتم مدارکمو بده میخوام برم اسممو ثبت کنم. زن عموم میگه وقتی اوردنت ترسیدیم ازت عین بچه دو ساله بودی خخخخ

2728
حاضرم شرط ببندم هیچ کدوم از شما که هیچی تو ایرانم ثیت نشده هم وزن من. اون روز میگف سنگین ترین بچه ای ...

😀😀😀 ماشالله اگه مدارکتو ببری فک کنم تو ایران که هیچ تو گینس ثبتت کنن. الان چند کیلویی؟؟

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
من دارو نخوردم بجز اسید فولیک،باورت میشه تا هفته ی ۱۲ گرید جفتم صفر بود،همیشه تو همه ی سونوهام گرید ...

ممنون از راهنماییت❤

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738