2752
2734
آره مثل اینکه بین خواب و بیداری بودم جسممومیدیدم ولی نمیتونستم تکون بخورم یه بار به مامانم گفتم ایشو ...

خیلی جذابه.. 

اما شما راه رفتی 

روح میتونه معلق باشه تو هوا..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی جذابه..  اما شما راه رفتی  روح میتونه معلق باشه تو هوا..

نمیدونم چطور بیان کنم میگی راه رفتن ولی راه رفتن نیست مثل اینه که پات رو زمین هست راه هم میری ولی با زمین برخورد نداری خیلی سبک نمیدونم منظورمو رسوندم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
خیلی جذابه..  اما شما راه رفتی  روح میتونه معلق باشه تو هوا..

ولی برای من عذاب آور و دردناک بود

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2731
چون خلسه منفی همراه با اضطراب و دلهره اس..

من هنوزم درست نمیدونم چیه ولی فقط وقتی که میخواستم بلند بشم خیلی بد بود 

کاش میشد تجربش کنم.

ولی بنظرم انرژی خیلی زیادی میخواد چون یه جورایی با یه جهان دیگه در ارتباطه