2737
2734

شبتون خوش برم سحری رو گرمش کنم الان شوهرم بیدار میشه   تا الان نخوابیدما،اینم کنار گوشم یه خروپفی راه انداخته که نگو  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبتون خوش برم سحری رو گرمش کنم الان شوهرم بیدار میشه   تا الان نخوابیدما،اینم کنار گوشم یه خر ...

منم نخوابیدم 🙁

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2731
استارتر جان اون دستبندی که گذاشته بودی حدودی چند گرم بود؟ خواستم ریپلای کنم دیدم عکسش نیست🤨

عزیزم ۱۶ گرم حدودا ۲ سال پیش گرفتم طلا۱۱۴ بود

عزیزم ۱۶ گرم حدودا ۲ سال پیش گرفتم طلا۱۱۴ بود

یادش بخیر یه زمان طلا 114 بود😖😖😖😖

سر دوراهی من موندم الان، از اینا هم دوست دارم دستبند تنیسی هم دوست دارم ، اونم همین حدود گرمه ، خوشگل بود دستبند انگشتریت مبارک باشه ، ان‌شالله به خوشی استفاده کنی همیشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
یادش بخیر یه زمان طلا 114 بود😖😖😖😖 سر دوراهی من موندم الان، از اینا هم دوست دارم دستبند تنیسی هم ...

اره یادش بخیر 

تازه اون موقع تو گرونی گرفتم مثلا اووف😏

امروز طلا۵۰۰ بود

ممنون گلم چشمات قشنگ میبینه😘

اگه پول داری امروز بخری بهتر از فرداس

2738
اره یادش بخیر  تازه اون موقع تو گرونی گرفتم مثلا اووف😏 امروز طلا۵۰۰ بود ممنون گلم چشمات قشن ...

یه مقدار دارم ولی باید نقد نگهش دارم ، ان‌شالله تا ماه بعد مشخص میشه تکلیفش، هر کسی طلا داره خیرش رو ببینه هر کسی نداره ان‌شالله قشنگشو بخره و در آخر ان‌شالله دل همه خوش و تنشون سالم باشه😍😍😍😍

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
یه مقدار دارم ولی باید نقد نگهش دارم ، ان‌شالله تا ماه بعد مشخص میشه تکلیفش، هر کسی طلا داره خیرش رو ...

الهی آمین 

مهم سلامتیه