2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ي چند روزي در مغازه از ساعت ٨صبح تا ١٢شب رو پا بودم پشت سر هم بعدش اينجور شد حالا چيكاركنم بايد بر ...

مشکل دیسک کمر نداری؟چون سرپا هم بودی اخه مامان من دیسک دارن انگشناشون بی حسه معمولا کار زیاد میکنن

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2728
مشکل دیسک کمر نداری؟چون سرپا هم بودی اخه مامان من دیسک دارن انگشناشون بی حسه معمولا کار زیاد میکنن

نميدونم

پارسال ٧ماه كمر دردداشتمو نرفتم دكتر

بعد آروم شد

حالا نميدونم ديگه چيزي هس يانه

🍓🐣🍒
نميدونم پارسال ٧ماه كمر دردداشتمو نرفتم دكتر بعد آروم شد حالا نميدونم ديگه چيزي هس يانه

همون کمرته پس ی دکتر برو حتما

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
باشه ببينم حامله ميشم يانه و بعد ميرم😊

انشالله

2740