2737
2739
عنوان

مامانا که نینی شیرخشکی دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 41 پست
حلما جانم هرچی میلش می کشه بهش بده پسر منم هر چهارساعت ۱۵۰ یا ۱۲۰ میل میخوره صبح تا عصر کمتره بعدش ب ...

مرسی عزیزم 😘

هر چهار ساعت یعنی تقریبا روزی ۶ بار شیر میخوره ؟

هانا فقط روزی سه بار اونم ۱۲۰ یا ۱۵۰ میل میخوره

فکر میکنم کمه ، از امشب میخوام نصف شبم بهش شیر بدم 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
تو این سن باید روزانه ۵۰۰ میل شیر بخوره چون غذا هم میخوره این و کاربر مانترا می گف

یعنی روزی سه چهار بار ۱۵۰ میل بخوره کافیه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم 😘 هر چهار ساعت یعنی تقریبا روزی ۶ بار شیر میخوره ؟ هانا فقط روزی سه بار اونم ۱۲۰ یا ۱۵ ...

اره تقریبا..ن بابا هرچی طلب کرد بهش بده البته رادین قبل خواب زیاد میخوره شاید دو برابر هر وعده تو بیداری ولی گاهی ام خیلی کم میخوره من هیچ وقت اصرار ندارم رو شیر خوردنش بعدم هانا جون شاید تازه شروع کرده شیر خشک و کمتر میخوره بالاخره نسبت ب شیر مادر شیر خشک سنگین تره 

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
یعنی روزی سه چهار بار ۱۵۰ میل بخوره کافیه ؟  

اره عزیزم من ک رو این حساب میدم یعنی میگم خب امروز پونصد میل و خورده دیگه پس غمی نیس😁بعدم الان غذای کمکی میخورن ب یه سالگی هم نزدیک میشن بعد از یک سال هم شیر غذای اصلی محسوب نمیشه 

2728
اره تقریبا..ن بابا هرچی طلب کرد بهش بده البته رادین قبل خواب زیاد میخوره شاید دو برابر هر وعده تو بی ...

مرسی عزیزم

دیشب تو خواب بهش شیر دادم‌ نخورد

۴ تا دندون داره سر چهارتاش بی قراری کرد باز الان نمیدونم میخواد دندون دربیاره شبا نمیخوابه 😢

اره عزیزم من ک رو این حساب میدم یعنی میگم خب امروز پونصد میل و خورده دیگه پس غمی نیس😁بعدم الان غذای ...

اهان ممنون

مرسی عزیزم دیشب تو خواب بهش شیر دادم‌ نخورد ۴ تا دندون داره سر چهارتاش بی قراری کرد باز الان نمیدو ...

تنش سلامت منم خدایی رادین این روزا زیاد اذیتم می کنه ولی همش با خودم میگم نهایتا تا دو ساله😄

تنش سلامت منم خدایی رادین این روزا زیاد اذیتم می کنه ولی همش با خودم میگم نهایتا تا دو ساله😄

عزیزم 😄😄

2738
غذا که ۴ وعده میخوره  صبح فرنی ظهر و شب سوپ ، بعدازظهر هم عصرونه به غیر از اون میخواستم ببینم ...

مثلا من غیرازین وعده ها دوبار موقع خوابای روزانه میدم یه بار شب موقع خواب یبارم چهارپنج صبح.هربارم 90تا.خیلی گشنه باشه 120تا که کم پیش میاد.کلا چهارپنج بار در روز میدم بخوره.تقریبا همسن هاناست دیگه. همین روند خودت خوبه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
مثلا من غیرازین وعده ها دوبار موقع خوابای روزانه میدم یه بار شب موقع خواب یبارم چهارپنج صبح.هربارم 9 ...

سلام عزیزم خوبی 💖لارا جون خوبه 

عزیزم دخترت شیر خشکیه ؟ شیر مادر نمیخوره ؟ غذا چندبار میخوره در روز ،

سلام عزیزم خوبی 💖لارا جون خوبه  عزیزم دخترت شیر خشکیه ؟ شیر مادر نمیخوره ؟ غذا چندبار میخوره ...

خوبیم حلماجان مرسی😊😊

نه دیگه ازعید به این ور خودش نخورد دیگه شیرمو.

غذاهم گفتم صبحانه ناهار شام و میان وعده.این وسطا هم موقع خواب شیر میخوره فقط.هربار نود تا.تو بیست چارساعت چهارپنج بار.

کلا شیرو که میخوره غش میکنه میخوابه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
خوبیم حلماجان مرسی😊😊 نه دیگه ازعید به این ور خودش نخورد دیگه شیرمو. غذاهم گفتم صبحانه ناهار شام ...

اخی عزیزم خدا حفظش کنه ، هانا غذا هم خوب نمیخوره