2737
2739
فیلمایی ک نویسندش سعید نعمت الله هستش همشون همینجوری مزخرفن

دقیقا.بدون اینکه تو تیتراژش بخونی میفهمی نویسنده اش اونه.من موندم تو کجای ایران آدم عادیا اینجوری حرف میزنن انگار همه نویسنده و شاعرن

این سبک دیالوگ نویسی بین خودشون خیلی تک و خاصه. خودشون از نعمت الله به عنوان یه فرد با استعداد توی د ...

آره خب اینجوری نوشتن سخته و کار هرکسی نیست ولی اینکه همه آدما با هر سطح از سواد و با شخصیتای متفاوت یه جور حرف بزنن به دور از واقعیته.این خودش به نظرم ضعف یه فیلمنامه اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا.بدون اینکه تو تیتراژش بخونی میفهمی نویسنده اش اونه.من موندم تو کجای ایران آدم عادیا اینجوری حر ...

اره والا انقد فک میزنن ادم سرش میره😕😕😕

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..
آره خب اینجوری نوشتن سخته و کار هرکسی نیست ولی اینکه همه آدما با هر سطح از سواد و با شخصیتای متفاوت ...

منم دقیقا همینو گفتم. منم اینجوری خوشم نمی یاد.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728