2733
2734
عنوان

خواهشا ی فیلم خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 27 پست
پسری؟ مد مکس

اینسپشن

شاتر آیلند

اگه ژانر مورد علاقتو بگی بهتر میتونم راهنمایی کنم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بخرازبیرون.منم امروزمنتظرفصل۸قسمت چهارم😍

منتظرم پنجشنبه بشه ۶و۷ رو از خواهرم بگیرم ولی واسه۸ باید یه فکری بکنم

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2731
منتظرم پنجشنبه بشه ۶و۷ رو از خواهرم بگیرم ولی واسه۸ باید یه فکری بکنم

خخخخ حتمامن زنگ زدم الان سفارشمودادم😍

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
هالیوود

گیم اف ترونز ..سریال بلایند اسپات ... سریال منیک زامبی هستم ... سریال دیو و دلبر ...به جز اولی بقیه پلیسی و معمایی هس تو سبک بلک لیس

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
اینسپشن شاتر آیلند اگه ژانر مورد علاقتو بگی بهتر میتونم راهنمایی کنم

چیزی تو سبک پیانیست و شیندلر لیست

بازنگری تاریخ جنگ های جهانی

زیبایی همچون اولین صبح بعد از جنگ،اما غمگین...
چیزی تو سبک پیانیست و شیندلر لیست بازنگری تاریخ جنگ های جهانی

the flower of war(گلهای جنگ)

Letters From Iwo Jima(نامه‌هایی از ایوجیما)

saving private ryan(نجات سرباز رایان)

Full metal jacket(غلاف تمام فلزی)

Inglourious Basterds(حرام زاده های لعنتی)

اینا واقعا قشنگن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"