2733
2739
عنوان

کیامثل من دیگ ب فکربچه دوم نیستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 58 پست
این که یکی میخواد۳تا بچه داشته باشه جهالت نیست شما طرز فکرتو عوص کن قضاوت نکن شاید میتونه از عهدش بر ...

درسته بازم تا دوتا بچه با اینکه ازپس همونا هم برنمیاد خوبه اما سومی وقتی از لحاظ مالی نمیشه بچه رو ساپورت کرد چ فایده ای داره بقول دوستمون فقط برای گذروندن وقت خودش ؟بزنه ی بچه دیگه رو هم بدبخت کنه ک چی این یعنی جهالت از نظر من برادرشوهرمن پول نونش واز شوهرم میگیره سر سومی باردار مادرشوهرم همیشه بهش میگه تو ک نون نداری بخوری براچیته این بچه اما کو گوش شنوا تو ی نگاه ب دور واطرافت بنداز همه اونایی ک وضعشون یکم بده خانواده پر جمعیتی دارن واونایی ک وضع مالی خوب دارن بیشتر از دوتا ندارن بازم میگم این یعنی جهالت 

بزار بچت بزرگتر بشه سختی ها یادت میره ودلت میخواد نه به خاطر خودت به خاطر بچت..من خودم یه دونه بچه د ...

واقعا تنها میشن اونکه درست ولی من واقعا حوصله حاملگی و ندارم

اصلا متنفرم 

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من اگه نمیخواین  دومی رو بیارین به اولی هم فکر نکنین. تک فرزند از یه سنی که میفهمه خدای مشکلات عجیب و غریبه 

منم یه زمانی مثل شما فکر می کردم اما فرزند اولم باعث شد نظرم رو تغییر بدم و الان بعد از ده سال منتظر دومی هستم. بازم خدا رو شکر که به موقع فهمیدم.  دخترم الان به حدی منتظر بچه است و با مسئولیت شده که قبلا فکرشم نمی کردم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
خواهرشوهرم بچه اورد جرات ندارم برم خونشون جیغ میزنه میگ نی نی روبرداریم ببریم خونمون میگم نمیشه مال ...

🤣🤣🤣

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
درسته بازم تا دوتا بچه با اینکه ازپس همونا هم برنمیاد خوبه اما سومی وقتی از لحاظ مالی نمیشه بچه رو س ...

آره تو ایران این یه جهالته اگه پول هم داشته باشی ..ولی تو کشورهای غربی بچه آوردن جهالت نیست اکثر سلبریتی ها بیشتر از دوتا بچه دارن .مثلا رونالدو ومسی درسته مولتی میلیاردرن و یکی ۴تا یکی ۳تا بچه داره .یا کسایی هم هستن متوسط هستن و باز بیش از دوتا بچه دارن....من خودم مخالفم کسایی که واقعا وضع مالیشون خرابه بچه بیارن چون واقعا ظلم میشه در حق بچه با کمبود ولی این که دلشون بخواد بچه داشته باشن رو جهالت نمیدونم. الان تو ایران مد شده یه بچه ..وخواستار بچه بودن شده جهالت..

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ی چی بگم تعجب کنی یکی از فامیلامون دوتا پسر داره دوساله داره میره دکتر زیر نظر دکترباردار نمیشه بچه ...

صلاح مملكت خويش خسروان دانند.  قضاوتش نكن..

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2738

الهی بگردمش.دختر منم یک سال و نیمشه عاشق نی نی هستش شوهرمم اصرار داره دوباره حامله بشم‌ دعا کنین خدت بهمون پوشو بده سه تا دیگه میارم‌.عاشق بچم

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
عزیزم من الان بچم ۸ ماهشه برجی ۲۱۰ مای بی بی میشه               ...

عزیزم کهنش کن محافظ کهنه بزار خیلی خرجت کم میشه خیلیم راحته 

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
ان شالله که خودتو نی نی صحیح و سالم این دوران رو میگذرونین

فدای تو گلم ...امید خدا 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

اگه واقعا میخوای بیاری تا زیر5یا 6 ساله بیار بمونه ادم تنبل میشه بی حوصله میشه و شایدم دیگه بخوای اصلا نشه ولی اگه واقعا فقط یکی میخوای که بسه دیگه به حرف مردم گوش نکن مگه این یدونه را هم کسی نگهداشته یا خرجش را داده تا نداری هی میگن بیار وقتی اوردی مثل تار و مار همه میرند باز چند وقت دیگه میان میگن یکی بیار پسر میگن دختر بیار دختر میگن پسر کلا براخودت زندگی کن