2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد حسودای زندگیتون؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 57 پست
باشه 😐😂😂😂😂

😁😁😁😁

منم شايد مبل بخرم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ععع  بيا تل حرف بزنيم تاپيكو خراب كرديم😒😂

تل قطه بيا واتساپ

ولش كن الان زنگ ميزنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2740

خیلی راحت از اول وقتی میبینیشون خیالشونو راحت کن مثلا شروع کن از آه و ناله کردن اوضاع پولیتون رو به وخامته یا بهتون احترام نمیذارن یا ..... تا دیدیشون بگو بذار دست از سرت وردارن هم خیال اونا رو آسوده کردی هم خودتو

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه

برای دفع شیاطین انسانی که افراد حسود هم بلاشک جزوش هستن صلوات یادت نره.

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو