2737
2734
عنوان

چقد دلم میخاد هر چی ک دوست دارم بخرم اما نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 39 پست
مثلا چ مشکلی

مثلا صبح تا شب تو شلوغی و گرما و مسئولیت و ارباب رجوع و مترو و تاکسی و سوپروایزر و نیدل شدن با سوزن الوده انواع باکتری ها و ویروس ها و...سختی کار و یک روز واسه خودمون نبودن!همه هم از ما انتظار دارن,خونه تمیز و غذای اماده و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میتونی کار در منزل انجام بدی و پول در بیاری.  خیلی جاها توی همشهری زده کار در منزل.  مثلا پاکت پول یا ساک کادویی درست میکنی اونام میگیرن ازت بهت پول میدن بابتش.  

الان خیلی مد شده از این گلسر هایی که روش مروارید داره.  درست کردنش هم راحته یه گیره ی ساده میخواد با چندتا دونه مروارید و چسب حرارتی.  درست کن توی این پیج ها بفروش و کسب و کار خونگی خودت رو راه بنداز.  الان همین گلسر ها رو دونه ای 70 هزار تومن توی اینستاگرام میفروشن 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
خدا شر پدرشوهرت ازسرت کم کنه برادرشدهرنداری که همش رو دل تو نباشه

ن هیچکس نداره.

بخدا شوهرم۱۳۰۰ حقوق میگیره 

۴۰۰قس میده

۲۰۰ اجاره

چهار ناهه اب و برق وگاز ندادیم

ماهانه ۵۰۰ ب بالا خرج دارو ودکتر باباش میکنه

هیچ پول یا حقوق هم نداره.

زبونشم عین فلفل تنده

2731
جدی اینم فکر خوبیه

اره عزیزم من خیلی از دوستام کیک و شیرینی خونگی درست میکنن و میفروشن اتفاقا خیلیم طرفدار داره.  امیدوارم موفق باشی.  الان دوره زمونه خیلی سخت شده همسر شما با 1300 داره زندگی میچرخونه خیلی هنر میکنه بخدا 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
ن هیچکس نداره. بخدا شوهرم۱۳۰۰ حقوق میگیره  ۴۰۰قس میده ۲۰۰ اجاره چهار ناهه اب و برق وگاز ندا ...

بگو حق و قوق من بچه هام خرج بابات میکنی زبونتم درازه یابیشتر کارکن یا بابای نکبتت بمن ربطی نداره

عزیزترین کسم نابودم کرد

باهات تندی میکنه که توقع نکنی بترسی و کلفت باباش باشی یبار بزنی تو دهنش محل باباهه ندی بخاطر پرروییش به گوه خوردن میفته ببارکه طلبکارت شدبگو نه غذا نه دارو هیچ رسیدگی دیگه به بابات نمیکنم جای تشکر ازم طلبکاری تا به غلط کرون بیفته

عزیزترین کسم نابودم کرد
2740

اگه شهر بزرگ هستی ،غذا خونگی هم خیلی درآمد داره

یه خانم هست میاد محل کار ما ،همکارا بهش زنگ میزنن ،نهار  میاره،هر غذایی بخوایم درست میکنه میاره،قیمتش هم مثل رستورانه فقط کیفیت عالی

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.