2737
2739
اره گلم 

و اصلا نمی ارزه...مگه چندتا دکوری همییین.... نه واس پذیرایی ک باید بالخره ۱۲تا بخری از پیش دستیو فنجونو .....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من بوهميا دارم شيريني خوريش عيد خود بخود از وسط ٤تا شد الان هرچي ميگردم نيس ك نيس

دیجی کالا رو ببین

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اصلا نمی ارزه...مگه چندتا دکوری همییین.... نه واس پذیرایی ک باید بالخره ۱۲تا بخری از پیش دستیو فنج ...

من چند سال پیش ارزان بود شوهرم از شوش خرید البته من فنجون قندان پیش دستی کلا همچی شو خریدم جز میوه خوریش 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2742
شوشو زير رو كردم ديجي كالا عمرا داشته باشه

من پیش اومده چیزو رو گشتم پیدا نکردم اونجا بوده

من چند سال پیش ارزان بود شوهرم از شوش خرید البته من فنجون قندان پیش دستی کلا همچی شو خریدم جز میوه خ ...

فعلا ک اصلا چک  ارزش خرید  نداره مگه پول خیلی اضافه...چون برندا دیگم خوب کار کردن با قیمت کمتر و میشه سرویسو کامل برداشت

2738