2737
2739
عنوان

حوصلم سر رفت دیوونه شدم توخونه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 41 پست
من الان جاروبرقی وظرف وناهارم مونده حمومم بایدبرم ساغت سه باتی وی قران بخونم

کارای خونه که تکراریه و همیشه هست حسشو ندارم اصلا 

خدایا شکرت برای همه چیزای خوبی که به من دادی💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ گفتی من دیگ افسرده شدم انگار با تنهایی اخت گرفتم تا الان میگیرم میخابم بعدش یه لقمه نهار میخورم د ...

من شوهرم ساعت سه میاد و دخترم یک و نیم ولی بازم شوهرم ناهار میخوره میخوابه باز منم و دوتا بچا و بی حوصلگی 

2731

من فیلم میبینم، کتاب میخونم، باشگاه میرم، بافتنی میبافم، کارای خونه رو میکنم، کارای خونه مامانم رو میکنم، خرید میرم، پیاده روی میرم، 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
تنها راه حل بچست     اونقدر درگیر میشی که دیگه حتی برای کارای خونت و خوابتم وقت نداری &nb ...

دارم بابا دیگه دارن بزرگ میشن من دوست دارم یک کاری داشته باشم هم سرگرم باشم هم درامد 

بچه نداری مگ ؟ بخدا من وقت کم میارن از وقتی بچه اومده

چرا بچه دارم عزیزم خوب یا بازی میکنه یا برنامه کودک نگاه میکنم بهش خوراکی میدم اگه یک دستشویی ببرمش یا چند لحطه باهاش بازی کنم دیگه کاری ندارم

کلاس برو کار هنری تو خونه انجام بده من با دو تا بچه و مهمون وقتی برام نمیمونه آرزومه در طول روز د ...

من اهل زیاد خوابیدنم نیستم بیشتر کارای هنری رو بلدم ولی نمیدونم چیکار کنم لااقل به درد بخوره کلاسم نمیتونم برم چون پسرم کوچیکه نمیشه تنهاش بزارم

2740