2737
2739
عنوان

کهیر دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 78603 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من ماه هشتم هستم و شکمم به شدت ترک برداشته انقدر خارش داشت که خون میومد هم امپول هم قرص ...

سلام خانومی من هفته 33 هستم و مشکل سابق شما رو دارم ببخشید میخواستم بدونم این ترک ها الان رفع شدن؟ کلی خارش دارم و فردا میخوام برم دکتر.. بدنم جوش زده بعد این جوش‌ها میشن خط.... چیکار کنم خارش‌ش کم بشه و از بین بره اثرش؟؟؟ 

2728
راستش دکتر رفتم. گفت حساسیته. یه آمپول ضد حساسیت بهم داد 2 نمونه پماد .اثر نکرد دوباره رفتم پمادا و ...

سلام خانمی. من عین شما شدم. اگه ممکنه راهنمایی کنید ک اونموقع چیکار کردید. من دکتر رفتم قرص و پماد داد ک موثر نبود

سلام خانمی. من عین شما شدم. اگه ممکنه راهنمایی کنید ک اونموقع چیکار کردید. من دکتر رفتم قرص و پماد د ...

سلام meeeryمن الان تو هفته ۳۳ام..دوسه روزه بدنم خارش گرفته همش حس میکنم یه چیزی رو بدنم راه میره..هرروز هم دوش میگیرم ولی فایده نداره..تا الانم ک ساعت نزدیک ب ۲شده نتونستم بخوابم..بنظر مشکل منم حساسیت ب جفته؟؟

سلام meeeryمن الان تو هفته ۳۳ام..دوسه روزه بدنم خارش گرفته همش حس میکنم یه چیزی رو بدنم راه میره..هر ...

نمیدونم عزیزم 

برا من کاملا افتضاح بود بدنم پر از جوش های ریز قرمز رنگ شد و به شدت خارش داشت... به توصیه آشناها پرهیز غذایی دارم... بهتر شدم اما خوب نشدم... و هنوزم خارش دارم... من به گرمی جات حساسیت دارم ظاهرا... و گفتن احتمالا بعد زایمان برطرف میشه 

2738
سلام دوستان، منم این مشکلو پیدا کردم ولی تازه ۱۲هفته هستم. هی هم بیشتر میشه واقعا نمیدونم چیکار کنم ...

سلام خانومی.برا شما چه جوریه؟قرمز میشه اول پوست دستت و بعد اون جای قرمزی می خاره؟دکتر براتون آزمایش کبد و این جور چیزا هم نوشته بود؟و مشکل مربوط به کبد نبود؟آمپول یا شیاف پروژسترون هم استفاده می کردید یا قرص متیل دوپا؟

من ده روزه زایمان کردم دو روزه بدنم خارش پیدا کرده امروز صبحم صورتم کهیر زده ودستام ورم کرده ...من هیچ وقت حساسیت نداشتم دوران بارداریمم اصلا خارش نداشتم  نمیدونم چرا الان که زایمان کردم دچار این مشکل شدم 

کسی بوده بعد بارداریش خارش گرفته باشه چیکار کردین خوب شد؟

اصلا دلیلش چیه؟

من ده روزه زایمان کردم دو روزه بدنم خارش پیدا کرده امروز صبحم صورتم کهیر زده ودستام ورم کرده ...من ه ...

سلام عزیزم من تازه پیامتو دیدم و امیدوارم که تاا الان خوب شده باشی. اما تو این لینک یه سری داروها رو برای حساسیت های پوستی در زمان بارداری و شیردهی معرفی کرده میتونید ببینید:

https://poostpedia.com/1730/حساسیت-پوستی-در-بارداری/#i-6

راستش دکتر رفتم. گفت حساسیته. یه آمپول ضد حساسیت بهم داد 2 نمونه پماد .اثر نکرد دوباره رفتم پمادا و ...

سلام خوب هستین خدارو شکر مدت زیادی از این پیام شما میگذره منم مشکل شما رو پیدا کردم

مثل شما دوران بارداری کهیر و جوش مانند می زدم، شما بهتر شدین؟ من سه ماهه که زایمان کردم هنوز به نسبت دوران بارداری خیلی کمتر شده ولی تموم نشده چی کار کردین خوب شدین

2706